Jonų indukcijos terapija

PAPIMI®

Papimi yra pasaulyje pirmasis saugus jonų indukcijos pagrindu veikiantis įrenginys. Šio įrenginio generuojamos energijos pagalba organizmui sugrąžinama sveikatos galia, reikalinga išgijimui ir sveikatos išsaugojimui.


Šiuo metu tradicinė medicina remiasi cheminiais gyvųjų organizmų procesais, todėl simptomus gydo cheminėmis medžiagomis. Graikų mokslininkas ir matematikas prof. Dr. P.T. Pappas savo tyrimų pasekoje sukūrė įrenginį, kuris gali pašalinti priežastis, dėl kurių sutrinka ląstelės funkcionavimas. Pagal šią teoriją, organizmas atpažįsta nesveiką ląstelę ir ją pašalina arba šio įrenginio generuojamos energijos pagalba tokią ląstelę išgydo.

PAPIMI yra bendra ir visapusė terapijos procedūra, naudojama tiek esant lengviems, tiek ir patiems sunkiausiems negalavimams:

– Nemiga ir migrena
– Chroniškas skausmas
– Lėtinis nuovargis ir išsekimas
– Artritas ir nugaros skausmai
– Alergijos ir astma
– Reabilitacija
– Urologija
– Neurologija
– Nudegimai
– Sporto medicina ir ortopedija
– Veterinarija

Ląstelė yra pats mažiausias, nepriklausomas žmogaus organizmo vienetas. Sveikoje aplinkoje, sveikos ląstelės absorbuoja maistines medžiagas ir paverčia jas žmogaus kūno energija. Jei ląstelė yra pažeista ar nusilpusi, ji negali tinkamai užtikrinti tinkamų organizmo funkcijų. Dėl šios priežasties atsiranda uždegimai, chroniškas skausmas ar kiti organizmo sutrikimai. Kitaip tariant – žmogus pradeda blogai jaustis, sirgti, jam trūksta energijos. Esant tokiems sveikatos sutrikimams, gali padėti Lietuvoje unikali PAPIMI® terapija. PAPIMI prietaisas sustiprina nusilpusias organizmo ląsteles, atstato jų funkcijas ir pašalina pažeistas ląsteles.Kūną nuosekliai skenuojant PAPIMI® aplikatoriumi, įmanoma aptikti ir diagnozuoti ūmias ir įsisenėjusias patologijas. Pacientas pats jaučia savo organizmo reakciją į jonų indukciją. Kūnas reaguoja skausmingu atsaku į PAPIMI® generuojamus impulsus ir taip parodo kuriose vietose yra problemų. Pati terapija yra paprasta ir beskausmė, pagal poreikį trunka nuo 3 iki 30 minučių.PAPIMI grąžina kūnui biologiškai jaunesnį stovį – tai akivaizdžiai parodo kraujo kūnelių skaičiaus padidėjimas, stebimas laboratoriniais tyrimais. Štai kodėl PAPIMI įrenginiai naudojami visame pasaulyje sporto medicinoje ir reabilitacijoje, veterinarijoje, taip pat gydant neurologinius susirgimus ir chroniškas infekcijas.


  • Kaip veikia PAPIMI?
  • Kaip vyksta PAPIMI terapija?
  • PAPIMI privalumai
Kaip veikia PAPIMI?

PAPIMI® aplikatorius, jonų-indukcijos seanso metu, skleidžia trumpus elektromagnetinius impulsus, kurie į žmogaus kūną prasiskverbia net iki 20 cm. Dėl šių impulsų atsistato organizmo ląstelių metabolizmas. Aktyviau vykstantis ląstelių regeneracijos procesas padeda atstatyti gyvybiškai svarbių medžiagų tiekimą ir drenažą. Nesveikos ląstelės vėl gali pradėti tinkamai funkcionuoti. Organizmas atsinaujina!

Kaip vyksta PAPIMI terapija?

Siekdamas nustatyti bendrą paciento sveikatos būklę, gydytojas visų pirma nuskenuoja visą jo kūną. Nustačius problemines sritis, skiriama atitinkama PAPIMI® terapija, kurios trukmė kiekvienam pacientui skirtinga ir gali trukti nuo 10 iki 30 min.

PAPIMI privalumai

– Padidina ląstelės elektrinį potencialą, išvalo sergančias ląsteles nuo šlakų ir palengvina medikamentų įsisavinimą.

– Jau po pirmo gydymo seanso atsistato energijos pusiausvyra, kuri pagerina bendrą savijautą.

– Gydymas paprastas, beskausmis ir trunka kelias minutes.Kainoraštis

  • KONSULTACIJA€30
  • 3-30 min TERAPIJA€7.50 – €75

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas