Kompiuterinė sveikatos diagnostika

SensitivImago®

Inovatyvi kompiuterinės diagnostikos sistema SensitivImago suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo biomagnetinį skenavimą, nustatyti sveikatos problemas ir jų priežastis, pateikti rekomendacijas organizmo sistemų bei organų pusiausvyros atstatymui.


Kompleksinė viso organizmo diagnostika.

Turint duomenis apie organų ir jų audinių dažnių spektrus galima gauti daug naudingos informacijos apie pacientą, diagnozuoti įvairius susirgimus. I organizmą nukreipus atitinkamą signalą atsiranda rezonansas, kurį ir fiksuoja kompiuterinė diagnostikos sistema SensitivImago. Toksinės medžiagos, patologiniai mikroorganizmai, ar patirtas stresas įneša disharmoniją į įprastas organizmo vibracijas. Diagnostikos metu prietaisas į kūną siunčia konkretaus dažnio signalą, jei nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jei ji yra – susiformuoja kito tipo signalas ir įvyksta rezonansas, kuris aptinkamas biomagnetinias jutikliais. Aparatūros tikslumas aukštas, todėl galima ne tik aptikti patologinį procesą, bet ir nustatyti jo lokalizaciją organizme.
Kad šis metodas būtų pritaikytas praktikoje, Alfa-Med ekspertai nuveikė didelį darbą. Visų pirma, buvo sukurti įvairių susirgimų rezonansinių dažnių elektroniniai etalonai, po to sukurta juos talpinanti kompiuterinė programa, išanalizuoti įvairių amžiaus grupių pacientų spektrografiniai duomenys ir sukurti tikslūs patologinių procesų atvaizdai (spektrogramos).
Biomagnetinio rezonanso testas padeda konkrečiai sužinoti apie žmogaus organų ir organų sistemų pakitimus ir ligas. Padeda aptikti pasislėpusius susirgimus, kurių simptomų žmogus dar nejaučia. Nustato patologijas, kurių įprastais diagnostikos metodais neaptinkama. Testas suteikia galimybę įvertinti organizmo adaptacines galimybes. Ši diagnostika yra puiki priemonė nustatyti sveikatos prevencijos kryptis ir priemones. Kryptinga sveikatos prevencija būtina, nes priešlaikinis žmogaus organizmo ir organų sistemų susidėvėjimas yra viena iš širdies – kraujagyslių sistemos susirgimų (infarkto, insulto, varikozinių venų, flebito), endokrininės sistemos susirgimų (cukrinio diabeto, hipo- ar hipertiroidizmo, nevaisingumo), stuburo, sąnarių, kepenų, inkstų ir kitų organizmo susirgimų, taip pat atminties susilpnėjimo priežasčių.


Taikymas:

• įvertinama bendra žmogaus sveikatos būklė (homeostazės sutrikimo lygis);
• ištiriamos ir įvertinamos silpniausios organizmo sistemos ir organai;
• nustatomos susirgimų priežastys (patologiniai mikroorganizmai, paveldimumas ir t.t.);
• sužinoma apie ligas ankstyvoje iki klinikinėje stadijoje, kai žmogus dar nejaučia simptomų;
• nustatomi organizmo pakitimai, kurių įprastais diagnostikos metodais neaptinkama;
• greitai ir tiksliai nustatomi patologiniai mikroorganizmai: virusai, grybeliai, bakterijos, helmintai, pirmuonys;
• nustatomi alergenai;
• nustatomi medžiagų apykaitą skatinantys ir stabdantys maisto produktai;
• įvertinama organizmo mikroflora, organizmo rūgščių-šarmų balansas;
• nustatomos organizme susikaupusios toksinės medžiagos (mikrotoksinai, pesticidai, nitratai, fungicidai, sunkieji metalai ir t.t.);

Biorezonansinė diagnostika padeda pasirinkti kryptingą prevenciją ir išvengti ligų ateityje.


Kontraindikacijos:

• Epilepsija
• Nėštumas
• Vaikai iki 5 metų amžiaus
• Elektrokardiostimuliatoriai / kardiodefibriliatoriai
• Protinis atsilikimas ar sunkios psichinės ligos


Kaip vyksta diagnostika?

Diagnostikos sistema SensitivImago prijungiama kelių jutiklių pagalba:

  • Ausinės uždedamos pacientui ant galvos, jose yra biomagnetiniai jutikliai, gaunantys ir perduodantys elektromagnetinius signalus.
  • Rankos padedamos ant plokštelių (rankinių jutiklių), užtikrinančių kontaktą su delnų oda. Gaunama informacija apie odos galvanines reakcijas.
  • Infraraudonųjų spindulių lempos spindulys nukreipiamas į paciento užkrūčio liauką. Sustiprinami organizmo skleidžiami elektromagnetiniai signalai.

Aparatūra prijungiama prie kompiuterio, kuriame įdiegta LifeStream programa. Programos duomenų bazėje sukaupta visa reikiama informacija (etaloniniai dažniai). Sveikų organų, patologinių mikroorganizmų, alergenų ir t.t. spektrografiniai duomenys. Programa registruoja organizmo struktūrinius ir funkcinius pakitimus, patologinius židinius, nervinio – refleksinio gyvų audinių laidumo pažeidimus ir kitus veiksnius, sukeliančius sveikatos sutrikimus. Testavimo tikslumas siekia 92-96 proc.


Biorezonansinė diagnostika apima tris etapus:

I etapas. Diagnostika.
Viso organizmo ir organų sistemų ištyrimas ir įvertinimas.
Ausinėse esantys elektromagnetiniai jutikliai gauna ir perduoda elektromagnetinius signalus. SBA jutiklių sistema, pašalina aplinkoje esantį elektrinį triukšmą (internetas, telefonas ir t.t.), todėl gaunama tikslesnė informacija apie paciento sveikatos būklę. Diagnostikos metu įrenginys SensitivImago automatiškai suderina jutiklius. Jų pagalba nuskaitomas tuo metu tiriamo organo ar audinio virpesių dažnis. I paciento organizmą siunčiamas elektromagnetinis signalas, atitinkantis dažninę tiriamo organo charakteristiką. Galvos smegenų srities, kuri atsakinga už tiriamo organo ar audinio funkciją, neuronai suformuoja specifinį atsakomąjį elektromagnetinį signalą, kuris priimamas ausinėse esančiais jutikliais. Daugiau papildančios informacijos gaunama per rankinius jutiklius – elektrodus, kuriais teka 2 μA elektros srovė. Tai informacija apie odos – galvanines reakcijas. Ji parodo organizmo vegetacinės nervų sistemos būklę. Kitas papildomas informacijos šaltinis yra infraraudonųjų spindulių lempa, kuri padeda sustiprinti paciento kūno skleidžiamus signalus ir gauti informaciją apie paciento energetinį lauką.
II etapas. Gautos informacijos analizė.
Informacija, gauta iš visų jutiklių, sumuojama, perduodama į programą LifeStream ir užrašoma grafikų forma. Gautų duomenų analizė vyksta automatiškai, programa palygina dažnines – bangines paciento tiriamų organų charakteristikas su etalonų charakteristikomis, įrašytomis programos duomenų bazėje. Nustatomi patologiniai procesai, jų aktyvumas ir kaip jie vystysis ateityje.
III etapas. Individualaus sveikatinimo plano sudarymas.
Analizuodamas diagnostikos rezultatus, gydytojas sudaro sveikatinimo planą. Pacientui pateikiamos rekomendacijos dėl sveikatos prevencijos priemonių, mitybos, tolesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų.


Biorezonansinės diagnostikos taikymo privalumai.

Biorezonansinė diagnostika yra neinvazinis, greitas ir saugus tyrimo metodas, nesukeliantis jokių pašalinių reiškinių. Tyrimo metu pacientas gali stebėti diagnostikos eigą kompiuterio ekrane, kuriame pateikiami grafiniai organų ir jų būklės įvertinimo atvaizdai. Pasibaigus diagnostikai, gydytojas analizuoja gautus rezultatus, pateikia rekomendacijas ir sudaro sveikatinimo planą.


Pasirūpinkite savo sveikata laiku!

Sunkiais atvejais, kai pacientui reikalinga neatidėliotina pagalba yra būtina vykti į ligoninę! Biorezonansinė diagnostika taikytina tada, kai nėra jokių su sveikatos būkle susijusių skubiai spręstinų problemų ir kai reikia atlikti savalaikį organizmo būklės ištyrimą. Ši diagnostika nepakeičia kraujo tyrimų ar kitų įprastų diagnostikos metodų, tai juos papildantis metodas.


Pasiruošimas biorezonansinės diagnostikos tyrimui:

Vieną parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti alkoholio, stiprių arbatų ar kavos. Negalima valgyti daug ir labai riebių, saldžių ar aštrių, bei jums neįprastų maisto produktų. Rekomenduojama vegetarinė mityba.
2 val. iki tyrimo negalima valgyti, galima gerti tik 200ml vandens.

Rekomendacijų laikymasis būtinas diagnostikos rezultatų tikslumui užtikrinti.


Diagnostinės aparatūros gamintojas

SensitivImago kompiuterinės diagnostikos sistema yra pagaminta Alfa-Med holdingo (kompanijų grupė – aukštųjų technologijų mokslinių tyrimų centras), turinčio atstovybes JAV, Korėjoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Čekijos Respublikoje, Ukrainoje ir Rusijoje. Alfa-Med kompiuterinės sveikatos diagnostikos įrenginius gamina nuo 2000 m. Pradžioje, šie įrenginiai buvo taikomi kosmonautikoje, o šiuo metu taikomi ir medicinoje. Įmonė sertifikuota ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatu, bei ISO 13485 medicinos prietaisų kūrimo ir gamybos kokybės sertifikatu.


Dažninių – banginių atspaudų metodas ir biomagnetinis rezonansas

SensitivImago diagnostinės sistemos veikimas pagrįstas netiesinės matematinės analizės ir dažninių – banginių atspaudų testo [angl. frequency-wave imprinting test; imprinting – banginio lauko atminties efektas] metodais, kurie taikomi registruojant organizmo biomagnetinį (dažninį) rezonansą.

Biomagnetinio rezonanso metodas žinomas jau seniai. Visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai skleidžia silpnus tik kiekvienam iš jų būdingų dažnių elektromagnetinius virpesius, kuriuos galima registruoti elektrodų pagalba. Veikiant išoriniam signalui, jie rezonuoja kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu, taip pasireiškia biomagnetinis rezonansas. Į organizmą patekus patologiniam mikroorganizmui, išsivysčius patologiniam procesui ar streso poveikyje sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, todėl keičiasi ir organizmo skleidžiamų elektromagnetinių virpesių dažnių spektras, atsiranda patologiniai elektromagnetiniai virpesiai. Bakterijų ar parazitų išskiriami toksinai taip pat turi tik jiems būdingą elektromagnetinių virpesių spektrą. Tai patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Nustatyta, kad visos materijos dalelės gali būti charakterizuojamos tiek kaip dalelės, tiek ir kaip bangos, t.y. skleidžia elektromagnetinius virpesius. Kiekviena substancija, priklausomai nuo jos prigimties, skleidžia savito bangos ilgio ir dažnio virpesius. Tirdami biofotonus (gyvųjų organizmų skleidžiamas šviesos daleles, kurios taip pat charakterizuojamos kaip elektromagnetinės bangos) mokslininkai nustatė, kad organizmo ląstelės tarpusavyje komunikuoja tam tikrais dažniais, spinduliuodamos fotonus. Biofizikai mano, kad kūno bioenergetinė būklė formuoja biocheminę būklę, o tai lemia materijos (taip pat ir organų) struktūrą.


Istorija. Biomagnetinio rezonanso testo metodas.

Biomagnetinio rezonanso testo metodas – dešimtmečius trukusių tyrimų rezultatas. Didelį indėlį įnešė biologas Harold Burr, Jeilio universiteto [Yale university] JAV anatomijos profesorius. Jam pavyko įrodyti, kad visus gyvus organizmus gaubia tam tikros rūšies elektromagnetiniai laukai. Theodore Van Hoven šią teoriją aprašė grįsdamas kvantinės entropijos logika – informacinės funkcijos, kaip metafiziniai laukai, įtakoja ląstelės fizines savybes. Tokie laukai gali ne tik pakeisti ląstelių savybes, bet sąlygoti naujų savybių atsiradimą ryšyje su mase ir energija. Bioelektroninės medicinos srities tyrėjas Royal Rife nustatė, kad sveikų ir nesveikų audinių virpesių dažniai skiriasi.


DĖMESIO! Šis metodas nepakeičia echoskopijos, ultragarso, rentgeno ir kitokių medicininių tyrimų, todėl neturėtų būti naudojamas vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais.
Kainoraštis

  • DIAGNOSTIKA€120
  • 30min-180min TERAPIJA€30 – €150

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas