Apie mus


Sveikata – vienas iš žmogaus laimės komponentų ir viena iš didžiausių vertybių. Sveikatinimas ir reabilitacija VibraMedica klinikoje prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Specialistas, susipažinęs su jūsų sveikatos istorija, parinks ir sudarys sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, neuro-grįžtamojo ryšio ir jonų indukcijos principu veikiančias technologijas bei metodus užtikrinsime efektyvų sveikatinimo procesą jaukioje aplinkoje.

Už klinikos durų palikite visus savo rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams maksimaliai pasirūpinti jūsų sveikata. Laukiame jūsų!


  • Registracija
  • Atvykimas
Registracija

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją ar sveikatinimo seansą, prašome  iš anksto kreiptis nurodytu telefono numeriu, elektroniniu paštu arba tiesiog užpildant kontaktų formą.

Atvykimas

Apie jums paskirtą laiką priminsime SMS žinute. Joje rasite ir klinikos adresą bei  kabinetą, kuriame būsite laukiami nurodytu laiku. Pasikeitus planams, prašome mus apie tai informuoti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki jūsų apsilankymo.Puikus aptarnavimas!

Labai draugiškas ir šiltas kolektyvas. Ačiū jums už nepriekaištingą aptarnavimą!

Laura
Ramesnis miegas

Turėjau miego sutrikimų, bet jau po pirmo NeurOptimal seanso išmiegojau visą naktį kaip vaikystėje. Laukiu tolimesnių treniruočių ir stebėsiu pokyčius! Ačiū!

Tomas
Jaučiuosi geriau

Biorezonansinis tyrimas ir terapija man tikrai padėjo, jaučiuosi žymiai sveikesnė. Ačiū!

Živilė
Visa šeima jaučiasi puikiai

Ačiū VibraMedica klinikai už visokeriopą pagalbą sveikatinantis.

Kazlauskų šeimyna


+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas