Apie mus


Sveikata – vienas iš žmogaus laimės komponentų ir viena iš didžiausių vertybių.

Sveikatinimas ir reabilitacija VibraMedica klinikoje prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Specialistas, susipažinęs su jūsų sveikatos istorija, parinks ir sudarys sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, ląstelių regeneracijos ir neuro-grįžtamojo ryšio principu veikiančias technologijas bei metodus, užtikrinsime efektyvų sveikatinimo procesą jaukioje aplinkoje.

Už klinikos durų palikite visus savo rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams maksimaliai pasirūpinti jūsų sveikata. Laukiame jūsų!


 • Registracija
 • Atvykimas
Registracija

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją ar sveikatinimo seansą, prašome  iš anksto kreiptis nurodytu telefono numeriu, elektroniniu paštu arba tiesiog užpildant kontaktų formą.

Atvykimas

Apie jums paskirtą laiką priminsime SMS žinute. Joje rasite ir klinikos adresą bei  kabinetą, kuriame būsite laukiami nurodytu laiku. Pasikeitus planams, prašome mus apie tai informuoti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki jūsų apsilankymo.


 • positive review  Išbandžiau asmeniškai,padeda,rekomenduoju!

  thumb Regina Jovaisiene
  12/07/2018

  positive review  amazing staff, quality service and truly a life changing experience 👌👌👌

  thumb Povilas Rusevicius
  1/23/2019

  positive review  Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂

  thumb Simona Tursaite Kropa
  1/23/2019
 • positive review  Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)

  thumb Giedre Pirinova
  1/23/2019

  positive review  Very good place! They really try to acknowledge your issue and they try to find a solution. Their suggested therapy helped! Recommend for everybody. What I was amazed the most – they do not hesitate to suggest to go to other doctors as well in case results of testing show other specialists could help more. One of the rare clinics that put your health in the first place! Thank you VibraMedica

  thumb Janis Krops
  1/24/2019

  positive review  Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju

  thumb Irma Žaromskytė-Morkuckienė
  11/02/2018
 • positive review  Pati lankausi, sveikatinimo procedūros tikrai padeda atstatyti nusilpusį organizmą. Esant didesniems skausmams Papimi per kelis kartus sumažina skausmą. Rekomenduoju 🙂

  thumb Saulė Černiūtė
  1/23/2019

  positive review  Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂

  thumb Viltė Čr
  1/28/2019

  positive review  Pati naudojuosi ir labai rekomenduoju

  thumb Jolita Brazyte
  1/23/2019+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas