Apie mus


Sveikata – tai didžiausia žmogaus vertybė ir laimė.

Tikime, jog norint būti sveiku, vaistai ir maisto papildai nebūtini, todėl mūsų klinikoje taikomi pažangūs nemedikamentiniai sveikatinimo metodai, padedantys sustiprinti sveikatą, susigrąžinti jėgas po sunkų ligų ar traumų.

Apsilankymas klinikoje VibraMedica prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Pirminio vizito metu specialistas susipažįsta su jumis, įvertina jūsų nusiskundimus ir ligos istorijos duomenis, atlieka reikiamus diagnostinius tyrimus ir sudaro individualų sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, ląstelių regeneracijos ir neuro-grįžtamojo ryšio principu veikiančias technologijas, suteiksime jums galimybę sustiprinti savo sveikatą efektyviomis, bet neskausmingomis sveikatinimo priemonėmis jaukioje klinikos aplinkoje.

Palikite už klinikos durų rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.
Laukiame jūsų!


Susisiekite su mumis!
 • positive review  Pati lankausi, sveikatinimo procedūros tikrai padeda atstatyti nusilpusį organizmą. Esant didesniems skausmams Papimi per kelis kartus sumažina skausmą. Rekomenduoju 🙂

  thumb Saulė Černiūtė
  1/23/2019

  positive review  Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  thumb Živilė Žilinskaitė
  1/23/2019

  positive review  Puiki klinika, ir be galo nuostabus kolektyvas! Ypatingas AČIŪ gyd. Ievai 🙏🏻, kuri siandien, kad ir kaip uzsiemusi su pacientais, suskubo lekti i lauka padeti masinos partrenktai moteriai. ❤️ Aciu uz tikra sirdi!

  thumb Jurga Kanciene
  1/28/2019
 • positive review  Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)

  thumb Giedre Pirinova
  1/23/2019

  positive review  Very good place! They really try to acknowledge your issue and they try to find a solution. Their suggested therapy helped! Recommend for everybody. What I was amazed the most – they do not hesitate to suggest to go to other doctors as well in case results of testing show other specialists could help more. One of the rare clinics that put your health in the first place! Thank you VibraMedica

  thumb Janis Krops
  1/24/2019

  positive review  amazing staff, quality service and truly a life changing experience 👌👌👌

  thumb Povilas Rusevicius
  1/23/2019
 • positive review  Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂

  thumb Viltė Čr
  1/28/2019

  positive review  Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju

  thumb Irma Žaromskytė-Morkuckienė
  11/02/2018

  positive review  Pati naudojuosi ir labai rekomenduoju

  thumb Jolita Brazyte
  1/23/2019+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas