Mūsų klinikoje naudojama inovatyvi kompiuterinė sveikatos vertinimo sistema suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo biomagnetinį skenavimą ir realaus laiko formatu įvertinti sveikatos problemas bei jų atsiradimo priežastis.

Sveikatos vertinimo terapija

Kompiuterinė sveikatos vertinimo terapija taikytina tada, kai dar nėra jokių su sveikatos būkle susijusių skubiai spręstinų problemų ir kai reikia atlikti savalaikį organizmo būklės ištyrimą. Ši diagnostika nepakeičia kraujo tyrimų ar kitų įprastų diagnostikos metodų – tai juos papildantis metodas.
DĖMESIO! Šis metodas nepakeičia echoskopijos, ultragarso, rentgeno ir kitokių medicininių tyrimų, todėl neturėtų būti naudojamas vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais. Sunkiais atvejais, kai pacientui reikalinga neatidėliotina pagalba, yra būtina vykti į ligoninę!

1. Diagnostika. Viso organizmo ištyrimas

Kiekviena sveika ląstelė turi individualų, harmoningą virpesių dažnį. Ląstelei sergant ar veikiant ją bet kuria medžiaga bei žalojančiu agentu, neišvengiamai  bus iššaukta įprastų ląstelės dažnių disharmonija. Specifinio agento (alergeno, toksinės medžiagos, patologinio mikroorganizmo ir t.t.) aptikimui pažeistose ląstelėse, įrenginys siunčia  į organizmą  to paties dažnio signalą. Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra, susiformuoja kito tipo signalas ir įvyksta rezonansas, kuris aptinkamas biomagnetiniais jutikliais ir perduodamas kopiuterinei sistemai.

2. Analizė. Gautos informacijos aptarimas

Iš jutiklių gauta informacija perduodama į kompiuterinę programą  ir užrašoma grafikų bei nuokrypio koeficiento forma. Gautų duomenų analizė vyksta automatiškai, programa palygina dažnines – bangines paciento tiriamų organų  charakteristikas su etalonų grafikais, įrašytais programos duomenų bazėje,(kurių yra virš 300000), tai padeda nustatyti patologinius procesus, jų aktyvumą, bei kuria kryptimi jie toliau vystysis - ūmia ar lėtine forma.

3. Sveikatinimas. Individualaus sveikatinimo plano sudarymas

Analizuodamas gautus rezultatus, gydytojas sudaro individualų sveikatinimo planą, gerinantį fizinę, emocinę savijautą, bei bendra organizmo fiziologinę būseną. Pacientui pateikiamos išsamios rekomendacijos dėl sveikatos prevencijos priemonių, tam tikros terapijos paskyrimo, mitybos, tolesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų.

Kaip tai veikia?

Biomagnetinio rezonanso metodas žinomas jau seniai. Visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai skleidžia silpnus, tik kiekvienam iš jų būdingų dažnių elektromagnetinius virpesius, kuriuos galima registruoti elektrodų pagalba. Veikiant išoriniam signalui, jie rezonuoja kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu, taip pasireiškia biomagnetinis rezonansas. Į organizmą patekus patologiniam mikroorganizmui, išsivysčius patologiniam procesui ar streso poveikyje sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, todėl keičiasi ir organizmo skleidžiamų elektromagnetinių virpesių dažnių spektras, atsiranda patologiniai elektromagnetiniai virpesiai. Bakterijų ar parazitų išskiriami toksinai taip pat turi tik jiems būdingą elektromagnetinių virpesių spektrą. Tai patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Nustatyta, kad visos materijos dalelės gali būti charakterizuojamos tiek kaip dalelės, tiek ir kaip bangos, t.y. skleidžia elektromagnetinius virpesius. Kiekviena substancija, priklausomai nuo jos prigimties, skleidžia savito bangos ilgio ir dažnio virpesius. Tirdami biofotonus (gyvųjų organizmų skleidžiamas šviesos daleles, kurios taip pat charakterizuojamos kaip elektromagnetinės bangos) mokslininkai nustatė, kad organizmo ląstelės tarpusavyje komunikuoja tam tikrais dažniais, spinduliuodamos fotonus. Biofizikai mano, kad kūno bioenergetinė būklė formuoja biocheminę būklę, o tai lemia materijos (taip pat ir organų) struktūrą bei virpesių dažnį.

Pasiruošimas

Vieną parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti jokio alkoholio, stiprių arbatų ar kavos. Negalima valgyti daug ir labai riebių, saldžių ar aštrių, jums neįprastų maisto produktų. Rekomenduojama vegetarinė mityba. 2 val. iki tyrimo negalima valgyti, galima gerti tik 200ml vandens.
Rekomendacijų laikymasis būtinas geresniam diagnostikos rezultatų tikslumui užtikrinti.

Dažnai apie pablogėjusią sveikatą suprantame tik pasireiškus negalavimams. Naudojant du skirtingus biorezonansinės diagnostikos tyrimo metodus mes galime ištirti ir įvertinti bendrą jūsų organizmo funkcinę būklę esamu laiku dar net nepasireiškus sveikatos sutrikimo simptomams. Šio tyrimo metu galima fiksuoti pakitimus net ląsteliniame lygmenyje ir nustatyti to priežastis. Tyrimas yra neinvazinis, greitas, saugus ir nesukeliantis pašalinių simptomų. Jo metu pacientas gali stebėti diagnostikos eigą monitoriaus ekrane, kuriame pateikiami grafiniai organų ir jų būklės įvertinimo atvaizdai. Po skenavimo gydytojas analizuoja gautus rezultatus, aptaria juos su pacientu ir pateikia rekomendacijas bei sudaro individualų sveikatinimo planą. Tokiu būdu galima kalbėti apie organizmo sveikatinimą bei padėti išspręsti sveikatos problemą vietoj simptomų gydymo. 

DĖMESIO

Kadangi sveikatos vertinimo terapija grindžiama ne tradiciniu diagnozės nustatymu, todėl gali skirtis ir priežastys dėl pasireiškusio susirgimo. Mūsų keliama užduotis sau - atrasti būtent tą priežastį, dėl kurios organizmas negali savireguliuotis. Todėl net ir turint tą pačią diagnozę - pateikiamas sveikatinimo planas gali skirtis, tačiau diagnozė skirtingų pacientų gali būti ta pati (!). 

 

Susirgimų diagnozė

Biorezonansinis tyrimas leidžia aptikti organų ir jų sistemų pakitimus ankstyvoje stadijoje bei nustatyti galimus susirgimus, kurių simptomų žmogus dar net nejaučia. Diagnostikos metu detaliai skenuojami visi organai bei jų sistemos, vertinami medžiagų apykaitos pakitimai.

Bakterijų, grybelių, virusų ir alergenų ištyrimas

Kompiuterinis sveikatos vertinimas padeda greitai ir tiksliai nustatyti organizme esančius patologinius mikroorganizmus: įvairius virusus, grybelius, bakterijas, helmintus, pirmuonis. Šio tyrimo pagalba taip pat galima nustatyti organizme susikaupusias toksines medžiagas: mikrotoksinus, pesticidus, nitratus, fungicidus, sunkiuosius metalus.

Tinkamų ir netinkamų maisto produktų nustatymas

Dažna priežastis, dėl kurios žmogus gali jaustis blogai, yra netinkamų maisto produktų vartojimas. Tai gali sukelti virškinimo sutrikimus (nuolatinį dujų susikaupimą žarnyne, vidurių užkietėjimą ar viduriavimą), galvos skausmus (migreną), odos pažeidimus (spuogus, bėrimą), lėtinį nuovargį, silpnumą, nemigą ir t.t. Biorezonansinio tyrimo metu nustatomi Jums tinkantys ir netinkantys maisto produktaI.