Neuro treniruotė NeurOptimal® aparatu yra pažangi neurotechnologija, skirta galvos smegenų treniravimui. Jos padedamos mūsų smegenys pačios atlieka savireguliacijos procesą, todėl ši technologija gali būti naudinga kiekvienam žmogui.
Galvos smegenys – pats sudėtingiausias mūsų kūno organas. Smegenų veikla daro įtaką mūsų mintims, jausmams bei elgsenai. Nuo jų priklauso, kaip mes reaguojame į gyvenimo įvykius, ką ir kaip atsimename, kokius sprendimus priimame. Visa tai nulemia bendrą mūsų gyvenimo kokybę.

Neuro treniruotės taikymas

– Streso mažinimui
– Darbinės veiklos efektyvumo didinimui
– Atminties ir dėmesio sutelkimo gerinimui
– Intelekto optimizavimui, kuris vyksta dėl pagerėjusio smegenų funkcionavimo
– Esant miego ar valgymo sutrikimams
– Sergant depresija
– Esant nerimo, pykčio, panikos priepuoliams ar negatyvioms mintims
– Sveikatinimui

Kaip tai veikia?

NeurOptimal sistema registruoja elektrinio aktyvumo pokyčius galvos smegenyse specialiais sensoriais, kurie tvirtinami odos paviršiuje ir smegenims grąžina informaciją per garsą apie jų pačių aktyvumą. NeurOptimal sistema – tarsi veidrodis, kuris padeda smegenims „pamatyti“ savo tikrąją būklę ir atkreipti dėmesį į esamąjį momentą, o ne veikti automatiniu režimu pagal senus įpročius, kurie organizmui yra tape "norma" ir neleidžia organizmui "susireguliuoti".  Visos smegenų treniruotės metu specialūs sensoriai 256 kartus per sekundę matuoja jūsų smegenų bangų aktyvumą. NeurOptimal sistema stebi šį elektrinį aktyvumą jūsų smegenyse ir suteikia joms grįžtamąjį ryšį realiu laiku per traškesius ar pauzes muzikoje kurią klausote viso seanso metu. Būtent šie subtilūs įsiterpimai ir yra ženklas apie vykdomą pokytį jūsų smegenyse. Kadangi žmogaus smegenys yra neuroplastiškos, jos turi gebėjimą savarankiškai persitvarkyti ir optimizuotis. Po tokios natūralios "autokorekcijos",  smegenys ima funkcionuoti daug efektyviau. Dėl tokio savaiminio smegenų optimizavimosi pradeda gerėti žmogaus kognityviniai įgūdžiai, gebėjimas apdoroti informaciją, priimti sprendimus, susitvarko miego problemos, atsiranda ramybės ir aiškumo jausmas.

Pasiruošimas

Smegenų veiklos optimizavimo seansams su NeurOptimal treniruokliu specialus pasiruošimas nėra reikalingas.
Prieš pirmąjį jūsų NeurOptimal seansą paprašysime užpildyti anketą bei pažymėti, kaip jūs tuo metu jaučiatės. Tomet jums pasiūlysime įsitaisyti patogiame fotelyje bei pritvirtinsime specialius sensorius: 2 ant galvos ir 3 ant ausų. Kad geriau girdėtumėte muziką, uždėsime ausines. 33 arba 45 minutes trunkančios sesijos metu galite tiesiog mėgautis raminančia muzika ir ilsėtis – jūsų smegenys visą joms naudingą darbą atliks pačios.

Vaikams ir paaugliams

NeurOptimal treniruotės gali padėti dirbant su vaikų aktyvumo ir dėmesio sutrikimais, taip pat įsisąmoninant ir priimant naują informaciją, užmezgant santykius su bendraamžiais. Jeigu jūsų vaikas neramiai miega, yra irzlus ir dažnai atsikalbinėja, NeurOptimal treniruočių seansai gali jam padėti nusiraminti bei legviau priimti save ir kitus.

Suaugusiems

Suaugę žmonės dažnai kenčia nuo greito gyvenimo tempo sukeliamo streso, kuris didina žalingų įpročių ar net priklausomybių tikimybę. NeurOptimal treniruotės nėra skirtos tik specifinėms problemoms spręsti. Dėl inovatyvaus veikimo mechanizmo po NeurOptimal treniruočių pacientai pajunta teigiamus pokyčius bendravime su aplinkiniais, sumažėja ar išnyksta scenos baimė, didėja energingumas, gerėja darbo našumas, palengvėja sprendimų priėmimas.

Vyresnio amžiaus žmonėms

Vyresniems žmonėms NeurOptimal treniruotės gerina gebėjimą mokytis naujų dalykų bei lengviau ir greičiau įsisavinti informaciją. Taip pat tai gali padėti ilgiau išsaugoti gerą atmintį, energiją bei komunikaciją su aplinka.