Probleminių pėdų priežiūra - podologija - tai pėdos odos defektų, pėdos funkcijos sutrikimų profilaktika ir gydymas. Nagų ar odos spalvos, formos ar struktūros pakitimas neretai praneša apie organizmo pokyčius, bylojančius apie sveikatos funkcijų sutrikimus. 

Net ir į nedidelius negalavimus reikia atkreipti dėmesį bei pasirūpinti savimi ir pėdomis!

Medicinos mokslo nustatyta, kad pėdoje yra daugiau kaip 70 tūkstančių nervų galūnių, atsakančių už skirtingų organų funkcionavimą!

Kaip pavyzdys, galvos zona yra pėdos nykščio dalyje. Jei žmogus turi problemų su pėdos nykščiu - nago deformacija, įaugę nagai- tai gali būti galvos skausmų ir susilpnėjusios atminties, dėmesio, koncentracijos stokos priežastimi.

Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į kulno sritį, nes kulne yra stuburo zona. Tokios problemos kaip skausmingos nuospaudos, pėdų įtrūkimai, suragėjusi oda kulno zonoje, gali lemti nugaros skausmus.

Susidūrus su minėtomis problemomis kreipkitės į profesionalus. Patyręs specialistas, apžiūrėjęs pažeistus nagus ir pėdas, gali daug pasakyti apie organizmo negalavimus ar net užbėgti rimtai ligai už akių.

Mūsų klinikoje taikomi Dr.Dieter Baumann pėdų priežiūros metodai.