Biorezonansinis tyrimas

Mūsų klinikoje naudojama inovatyvi kompiuterinės diagnostikos sistema suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo biomagnetinį skenavimą ir nustatyti sveikatos problemas bei jų priežastis.Labai dažnai apie nusilpusią savo sveikatą sužinome tik pasireiškus tam tikriems negalavimams ar net blogiau – jau atsigulę į ligos patalus. Tačiau gera žinia yra ta, jog nebūtina laukti, kol sergantis organizmas pats mus įspės pademonstruodamas prasidedančios ligos simptomus. Biorezonansinės diagnostikos dėka mes galime ištirti ir įvertinti bendrą jūsų sveikatos būklę. Mūsų naudojamos aparatūros tikslumas aukštas, todėl galima ne tik aptikti patologinius procesus, bet ir nustatyti jų lokalizaciją organizme. Biorezonansinė organizmo diagnostika yra neinvazinis, greitas ir saugus tyrimo metodas, nesukeliantis jokių pašalinių reiškinių. Tyrimo metu pacientas gali stebėti diagnostikos eigą kompiuterio ekrane, kuriame pateikiami grafiniai organų ir jų būklės įvertinimo atvaizdai. Pasibaigus diagnostikai, gydytojas analizuoja gautus rezultatus, pateikia rekomendacijas ir sudaro sveikatinimo planą.


Susirgimų diagnozė

Biomagnetinio rezonanso testas padeda konkrečiai sužinoti apie žmogaus organų ir jų sistemų pakitimus ir ligas, aptikti pasislėpusius susirgimus, kurių simptomų žmogus dar nejaučia. Diagnostikos metu galima įvertinti skydliaukės, antinksčių, kasos, kepenų, žarnyno, inkstų, lytinių organų, širdies, plaučių ir kitų organų būklę bei nustatyti ligos priežastis. Visapusiškai įvertinus paciento sveikatos būklę, kvalifikuotas VibraMedica gydytojas pateiks būtinas rekomendacijas ligos prevencijai, esant reikalui sudarys paciento poreikius atitinkantį sveikatinimo planą.Bakterijų, grybelių, virusų ir alergenų ištyrimas

Biorezonansinis tyrimas padeda greitai ir tiksliai nustatyti organizme esančius patologinius mikroorganizmus: įvairius virusus, grybelius, bakterijas, helmintus, pirmuonis. Biorezonansinės diagnostikos pagalba taip pat galima nustatyti organizme susikaupusias toksines medžiagas: mikrotoksinus, pesticidus, nitratus, fungicidus, sunkiuosius metalus.

Tinkamų ir netinkamų maisto produktų nustatymas

Dažna priežastis, dėl kurios žmogus gali jaustis blogai, nors atlikus įprastinius tyrimus ligų rasti nepavyksta, gali būti netinkamų maisto produktų vartojimas. Tokių produktų vartojimas gali sukelti simptomus, tokius kaip: virškinimo sutrikimai (nuolatinis pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas), galvos skausmai (migrena), odos pažeidimai (spuogai, bėrimai), lėtinis nuovargis, silpnumas, nemiga ir t.t. Nustebsite, kaip pagerės jūsų sveikata ir bendra savijauta atsisakius jums netinkančių maisto produktų – vos per kelias savaites tapsite vėl žvalūs ir darbingi.

Viso organizmo ištyrimas.

Diagnostikos metu specialus prietaisas į kūną siunčia konkretaus dažnio signalą – jei nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jei ji yra – susiformuoja kito tipo signalas ir įvyksta rezonansas, kuris aptinkamas biomagnetiniais jutikliais. Tai leidžia identifikuoti sveikatos sutrikimus ir jų priežastis.

Gautos informacijos analizė.

Informacija, gauta iš visų jutiklių, perduodama į specialią programą. Gautų duomenų analizė vyksta automatiškai, programa palygina dažnines – bangines paciento tiriamų organų charakteristikas su etalonų charakteristikomis, įrašytomis programos duomenų bazėje. Nustatomi patologiniai procesai, jų aktyvumas ir kaip jie vystysis ateityje.

Individualaus sveikatinimo plano sudarymas.

Analizuodamas diagnostikos rezultatus, gydytojas sudaro sveikatinimo planą. Pacientui pateikiamos rekomendacijos dėl sveikatos prevencijos priemonių, mitybos, tolesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų.


  • Kaip tai veikia?
  • Taikymas
  • Pasiruošimas
Kaip tai veikia?

Biomagnetinio rezonanso metodas žinomas jau seniai. Visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai skleidžia silpnus tik kiekvienam iš jų būdingų dažnių elektromagnetinius virpesius, kuriuos galima registruoti elektrodų pagalba. Veikiant išoriniam signalui, jie rezonuoja kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu, taip pasireiškia biomagnetinis rezonansas. Į organizmą patekus patologiniam mikroorganizmui, išsivysčius patologiniam procesui ar streso poveikyje sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, todėl keičiasi ir organizmo skleidžiamų elektromagnetinių virpesių dažnių spektras, atsiranda patologiniai elektromagnetiniai virpesiai. Bakterijų ar parazitų išskiriami toksinai taip pat turi tik jiems būdingą elektromagnetinių virpesių spektrą. Tai patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Nustatyta, kad visos materijos dalelės gali būti charakterizuojamos tiek kaip dalelės, tiek ir kaip bangos, t.y. skleidžia elektromagnetinius virpesius. Kiekviena substancija, priklausomai nuo jos prigimties, skleidžia savito bangos ilgio ir dažnio virpesius. Tirdami biofotonus (gyvųjų organizmų skleidžiamas šviesos daleles, kurios taip pat charakterizuojamos kaip elektromagnetinės bangos) mokslininkai nustatė, kad organizmo ląstelės tarpusavyje komunikuoja tam tikrais dažniais, spinduliuodamos fotonus. Biofizikai mano, kad kūno bioenergetinė būklė formuoja biocheminę būklę, o tai lemia materijos (taip pat ir organų) struktūrą.

Taikymas

Biorezonansinė diagnostika taikytina tada, kai nėra jokių su sveikatos būkle susijusių skubiai spręstinų problemų ir kai reikia atlikti savalaikį organizmo būklės ištyrimą. Ši diagnostika nepakeičia kraujo tyrimų ar kitų įprastų diagnostikos metodų – tai juos papildantis metodas.
DĖMESIO! Šis metodas nepakeičia echoskopijos, ultragarso, rentgeno ir kitokių medicininių tyrimų, todėl neturėtų būti naudojamas vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais. Sunkiais atvejais, kai pacientui reikalinga neatidėliotina pagalba, yra būtina vykti į ligoninę!

Pasiruošimas

Vieną parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti alkoholio, stiprių arbatų ar kavos. Negalima valgyti daug ir labai riebių, saldžių ar aštrių, jums neįprastų maisto produktų. Rekomenduojama vegetarinė mityba. 2 val. iki tyrimo negalima valgyti, galima gerti tik 200ml vandens.
Rekomendacijų laikymasis būtinas diagnostikos rezultatų tikslumui užtikrinti.
+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas