Smegenų veiklos optimizavimo seansai suaugusiems

NeurOptimal

NeurOptimal smegenų veiklos optimizavimo seansai suaugusiems yra veiksmingas metodas gerinti galvos smegenų veiklą. Seansai pagerina žmogaus gebėjimą susikaupti, sumažina stresą, įtampą, palengvina sprendimų priėmimą. Pakanka vos 33 arba 45 minučių ramaus poilsio jūsų kūnui, o centrinė nervų sistema atlieka darbą pati.

Kadangi žmogaus smegenys yra neuroplastiškos, jos turi gebėjimą savarankiškai persitvarkyti ir optimizuotis. Kad tai įvyktų, joms reikalingas atgalinis ryšys arba „veidrodis“, parodantis, kurios smegenų dalys veikia efektyviai, o kurioms reikėtų šiek tiek pasitempti. Specialių elektrodų pagalba, NeurOptimal sistema gali užfiksuoti smegenų veiklos nuokrypius ir apie juos suteikti atgalinį ryšį, kas leidžia mūsų smegenims pradėti savireguliacijos procesus ir sugrįžti į optimalią būseną. Toks metodas yra neinvazinis ir todėl 100% saugus – seanso metu smegenims nėra teikiamos jokios instrukcijos, jų neveikia jokios išorinės bangos ar spinduliai.


NeurOptimal nauda dirbantiems protinį darbą

Dirbant įtemptą protinį darbą, svarbu išmokti leisti smegenims pailsėti. To nedarant, gali pradėti silpnėti atmintis, sutrikti dėmesio sutelkimas, kristi jūsų darbo našumas bei pablogėti bendra jūsų fizinė ir emocinė savijauta. NeurOptimal seansai stiprina dėmesingumą, gerina atmintį, lavina kognityvines funkcijas, sustiprina gebėjimą samprotauti, mokytis, suprasti ir taikyti naujai įgytą informaciją. Taip pat dažnai pajuntamas nuotaikos pakylėjimas, energingumas, lengviau sekasi priimti sprendimus, dėl ko, žinoma, pakyla ir darbo našumas. NeurOptimal technologija turėtų atsidurti kiekvienos aukštų rezultatų siekiančios kompanijos poilsio kambaryje.NeurOptimal nauda patiriantiems stresą

Irzlumas, nerimas, galvos skausmas, nemiga, sumažėjęs lytinis potraukis, virškinimo problemos, nusilpęs imunitetas ir priklausomybė nuo alkoholio – tai streso simptomai. Patyręs stresą organizmas ima veikti „kovok arba bėk„ režimu, todėl negali formuotis naujos neuronų jungtys. Atsiduriame užburtame rate. Laimė, NeurOptimal smegenų optimizavimo seansai gali padėti smegenims sugrįžti į optimalią funkcionavimo būseną. Pirmieji teigiami pokyčiai dažnai pajuntami vos po keletos sesijų.

NeurOptimal nauda kenčiantiems nuo priklausomybių

Ekspertai visai neseniai priklausomybes paskelbė lėtine smegenų liga, o ne elgsenos sutrikimu, kaip buvo manyta anksčiau. Vadinasi tai yra smegenų problema, kurios sukelti elgsenos pokyčiai pasireiškia alkoholio ir narkotikų vartojimu, azartiniais žaidimais, priklausomybe nuo interneto ir socialinių tinklų. Nuo priklausomybės kenčiančių žmonių smegenų impulsų atsako grandinė yra pakitusi – dėl to nesąmoningai siekiama atlygio – alkoholio ar narkotikų. Tačiau NeurOptimal smegenų treniruotės metu mūsų smegenys užmezga naujas neuronų jungtis, kas mums padeda pakeisti jau turimus žalingus elgesio modelius naujais.


NeurOptimal smegenų optimizacijos seansai trunka 33 arba 45 minutes. Kiekvienas galime savo dienotvarkėje surasti tiek laiko kokybiškam poilsiui. Ypatingai, kai toks poilsis atneša naudos visai mūsų smegenų veiklai ir teigiamai veikia mūsų profesinę veiklą. Smegenų veiklos optimizavimo seansai gali būti jūsų geriausia investicija į save.
+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas