Smegenų veiklos optimizavimo seansai vaikams ir paaugliams

NeurOptimal

NeurOptimal vaikams ir paaugliams yra veiksmingas metodas treniruoti galvos smegenų veiklą. Kadangi vaikų smegenys dirba nepertraukiamai, nuolat įsisavindamos naują informaciją ir formuodamos nervinius ryšius, jų treniravimas yra itin svarbi vaikų emocinės, intelektinės ir socialinės raidos dalis.

Visi vaikai turi didžiulį neatskleistą potencialą, kuriam vystytis galima padėti žaidžiant įvairius žaidimus, užsiimant smegenis stimuliuojančiais pratimais. Kuo įvairesnius stimulus ir informaciją patiria vaikas, tuo daugiau lavinamos įvairios jo smegenų dalys. Nuolat plečiamos vaiko galimybės padeda jam geriau suvokti ir įsiminti informaciją, greičiau ją apdoroti ir į ją reaguoti. Kognityviniai įgūdžiai yra atsakingi už tai, kaip vaikas suvokia save ir aplinką, kiek jis žino apie jį supantį pasaulį, kaip šios žinios padeda jam pažinti ir suprasti vis daugiau, nuolatos tobulėti. Kuo labiau lavinamos vaiko smegenys vaikystėje, tuo didesni bus jo sugebėjimai ateityje panaudoti šias įgytas žinias ir patirtį visose kitose gyvenimo srityse. Žinodami šią informaciją, tėvai gali suteikti savo vaikams tvirtą pagrindą ateičiai, ant kurio vėliau jie formuos visą savo gyvenimą.


NeurOptimal nauda vaikams

Nors NeurOptimal ir nėra medicininis gydymas, tai yra veiksminga priemonė, padedanti palengvinti daugelio ligų simptomus pagerinant bendrą centrinės nervų sistemos funkcionavimą. NeurOptimal gali palengvinti įvairius iššūkius, su kuriais susiduria mūsų jauni pacientai. Tai gali būti irzli nuotaika, nerimas, miego ir valgio sutrikimai, įvairūs raidos, emocijų, elgesio ir psichikos sutrikimai.NeurOptimal nauda paaugliams ir studentams

Vyresnio amžiaus vaikai dažnai kenčia dėl nepasitikėjimo savimi, sunkumų bendraujant su bendraamžiais, vienišumo jausmo, depresijos, nemigos, priklausomybių (alkoholio, narkotikų, azartinių žaidimų, interneto). Smegenų veiklos optimizavimo seansai gali padėti išsilaisvinti iš nuolatinio negatyvaus, destruktyvaus mąstymo ir elgesio rato, kuris dažnai būna nulemtas trauminių patirčių, išgyventų praeityje. NeurOptimal smegenų treniruotės metu susiformavusios naujos neuronų jungtys iššaukia naujus mąstymo ir elgesio modelius – dėl to vaikai pajunta palengvėjimą, ramybę, vėl atrandamas gyvenimo džiaugsmas, skatinantis tobulėti bei siekti naujų tikslų.

NeurOptimal nauda sutrikusio vystymosi vaikams

Sistemingai lavinant smegenis su NeurOptimal, galima palengvinti ne tik plačiai paplitusius sutrikimus. Neuro grįžtamojo ryšio taikymas yra žymiai platesnis, tai gali būti: epilepsija, potrauminis streso sutrikimas, obsesinis-kompulsinis sutrikimas, depresija, panikos atakos, socialinės fobijos, vystymosi ir mokymosi sutrikimai, disleksija ir tt. Taip pat dirbame su vaikais, kovojančiais su Autizmu, Aspergerio bei Tureto sindromu.


Viena priežasčių, kodėl vaikai mėgsta smegenų treniruotes yra ta, kad jiems tuo metu nereikia nieko specialaus daryti, kad įsisavinti jų teikiamą naudą. Jie gali tiesiog sėdėti arba gulėti ir ramiai klausytis muzikos, taip pat skaityti, piešti, žiūrėti filmą ar žaisti lego. Tėveliai pasakoja, kad po seansų jų vaikai tampa ramesni, naktį geriau išsimiega, todėl dieną būna geriau nusiteikę, labiau paklusnūs ir sukalbami. Taip pat pagerėja jų dėmesingumas ir mokymosi rezultatai darželyje ar mokykloje. Smegenų veiklos optimizavimo seansai gali būti skiriami bet kuriam vyresniam nei 4 metų vaikui.
+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas