Galvos smegenų treniravimas su

NeurOptimal®

NeurOptimal® yra pažangi neurotechnologija, skirta galvos smegenų treniravimui. Jos tikslas yra skatinti geresnį žmogaus smegenų funkcionavimą, taip padedant pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.


Centrinė Nervų Sistema yra atsakinga už žmogaus fizinio kūno, emocijų ir proto kontrolę. Su laiku šioje sudėtingoje sistemoje atsiradę nežymūs pokyčiai gali įtakoti mūsų žalingų įpročių ar charakterio savybių susiformavimą. Tačiau gera naujiena yra ta, kad NeurOptimal pagalba mūsų smegenys gali pačios aptikti tokius nukrypimus ir juos pakoreguoti.

– Nerimas
– Stresas
– Atminties ir dėmesio stoka
– Miego ir valgio sutrikimai
– Negatyvios mintys
– Ribojantys įsitikinimai
– Apatija ir energijos stoka

Mes kasdien susiduriame su šiais mus kamuojančiais simptomais. Bėgant laikui, mes prie jų priprantame, su jais susigyvename ir galiausiai pamirštame, kad gyvenimas gali būti kitoks. Nesvarbu, koks yra jūsų amžius, ar kaip smarkiai yra įsisenėję tam tikri negatyvus jūsų charakterio bruožai, tai neprivalo tęstis amžinai. Jūs jau šiandien galite pasiryžti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.Ši neurotechnologija gali būti taikoma vaikams, suaugusiems ir senjorams.

NeurOptimal gali padėti dirbant su vaikų dėmesio deficito ir hiperaktyvumo sutrikimais, taip pat įsisąmoninant ir priimant naują informaciją, užmezgant santykius su bendraamžiais. Jeigu jūsų vaikas neramiai miega, yra irzlus ir dažnai atsikalbinėja, NeurOptimal seansai gali jam padėti nusiraminti bei legviau priimti save ir kitus.

Suaugusieji, tuo tarpu, dažnai kenčia nuo greito gyvenimo tempo sukeliamo streso, kuris neretai veda prie įvairiausių žalingų polinkių ar net priklausomybių. Nors šie seansai nėra vadinami gydymu ir nėra nutaikyti į jokias specifines problemas, dėl invovatyvaus NeurOptimal veikimo metodo žmogus gali pajusti sau naudingus pokyčius įvairiose srityse. Vieniems tampa lengviau bendrauti, nepastebimai pradingsta scenos bei kitokios baimės, kiti pajunta didesnį energingumą, pakyla jų darbo našumas, lengviau sekasi priimti sprendimus.

Vyresniems žmonėms NeurOptimal lavina gebėjimą mokytis naujų dalykų bei įsisavinti naują informaciją. Taip pat gali padėti ilgiau išsaugoti atmintį bei sveiką nuovoką,
 • Kas yra Neuroptimal?
 • Jūsų smegenys ir NeurOptimal®
 • Kodėl naudoti Neuroptimal?
 • NeurOptimal® smegenų treniruotė taikoma:
 • Kaip veikia Neuroptimal?
 • Seansai ir poveikis
 • Neuroptimal pranašumas
Kas yra Neuroptimal?

NeurOptimal® buvo sukurta klinikinių psichologų dr. Valdyno Braun (Valdeane Brown) ir dr. Sjuzan Braun (Susan Brown). Technologijos veikimo mechanizmas pagrįstas dinaminiu neuro – grįžtamojo ryšio algoritmu.  

Ši inovatyvi dinaminio neuro-grįžtamojo ryšio forma nėra medicininis gydymas – tai smegenų treniruotė. Jos metu sistema mikrosekundė po mikrosekundės  sąveikauja su žmogaus smegenimis, pateikdama joms informaciją, reikalingą savarankiškam persitvarkymui.

Jūsų smegenys ir NeurOptimal®

Žmogaus  Centrinė Nervų Sistema (CNS) yra sudaryta iš galvos ir nugaros smegenų.  Galime sakyti, kad galvos smegenys yra centrinės nervų sistemos (CNS) pagrindas. Ši sudėtinga sistema yra  atsakinga už žmogaus fizinio kūno, emocijų ir proto kontrolę. Iš kūno ir aplinkos smegenys gauna informaciją, kurią apdoroja, išsaugo ir suteikia žmogui galimybę formuoti atitinkamą atsaką. Visa CNS gali sklandžiai veikti dėka plataus ir puikiai sureguliuoto neuronų tinklo. Žmogaus smegenyse yra 15-33 milijardai neuronų, o kiekvienas jų gali sudaryti iki 100 000 sinaptinių jungčių. Visas šis tinklas telpa žmogaus galvoje! Neuronai tinkle komunikuoja elektrinių signalų pagalba. Tokie signalai gali atsirasti atskiruose neuronuose, o gali ir neuronų grupėse. Šios grupės virpa tam tikrais dažniais. Neuronų grupės virpa aplink kitas grupes – šis virėjimas atsispindi elektriniuose pokyčiuose, registruojamuose galvos odos paviršiuje. Nežymūs pokyčiai šioje sudėtingoje, tarpusavyje susijusioje sistemoje gali pakeisti visą bendrą vaizdą, kaip, pavyzdžiui nestiprus garsas gali sukelti didžiulę sniego laviną. NeurOptimal® sistema registruoja elektrinio aktyvumo pokyčius  galvos odos paviršiuje ir smegenims pateikia informaciją apie jų pačių aktyvumą. Žmogaus smegenys į tai reaguoja ir savarankiškai tvarkosi.

Kodėl naudoti Neuroptimal?

Smegenys, treniruojamos su NeurOptimal®, funkcionuos geriau.

Nesvarbu, ar žmogus siekia pokyčių fiziniame, emociniame ar protiniame lygmenyje.  Žmogaus galvos smegenys yra vienos ir jos įtakoja visas organizmo funkcijas. Jei, naudojant NeurOptimal®, norima pašalinti tik vieną negatyvią priežastį, neišvengiamai teigiami pokyčiai gali atsirasti ir visose kitose žmogaus gyvenimo srityse. Tai įvyksta dėl bendros galvos smegenų veiklos optimizavimo.

NeurOptimal ekspertai teigia, kad žmogus treniruodamas smegenis su šia unikalia dinaminio neuro-grįžtamojo ryšio sistema pagerins bendrą savo gyvenimo kokybę.

NeurOptimal® smegenų treniruotė taikoma:
 • sveikatinimui;
 • streso mažinimui;
 • sporto psichologijoje, nerimo ir jaudulio įveikimui;
 • darbinės veiklos efektyvumo didinimui;
 • intelekto optimizavimui, kuris vyksta dėl pagerėjusio smegenų funkcionavimo;
 • atminties ir dėmesio sutelkimo gerinimui;
 • kūrybingumo lavinimui;
 • santykių tarp šeimos narių, draugų, kolegų praturtinimui;
 • senatvinių demencijų progresavimo stabdymui ir profilaktikai;
Kaip veikia Neuroptimal?

NeurOptimal® smegenų treniruotė veikia kaip smegenų žievės elektrinio aktyvumo pokyčių „aptikimo ir stebėjimo“ sistema.

NeurOptimal® yra tarsi veidrodis, kuris  padeda smegenims „pamatyti“ savo tikrąją būklę. Žmogaus smegenys yra neuroplastiškos t.y. gali savarankškai sureguliuoti savo veikimą, jei tik joms pateikiama tiksli informacija. Smegenų veiklos pakitimai gali vykti dėl staigių smegenų elektrinės veiklos pasikeitimų. NeurOptimal® aptinka tokius staigius pokyčius ir informuoja smegenis apie juos pertraukinėdama garsą, kurio žmogus klausosi. Šios pauzės ir skatina žmogaus  Centrinę Nervų Sistemą išeiti iš neoptimalios būsenos. Po natūralios autokorekcijos, smegenys ima funkcionuoti veiksmingiau, efektyviau ir optimaliau. Rezultatas pasireiškia sumažėjusia įtampa, geresne miego kokybe, gebėjimu geriau koncentruoti dėmesį. Žmogus tiesiog jaučia palengvėjimą ir gyvenimo džiaugsmą!

Seansai ir poveikis

Kiekvieno žmogaus centrinė nervų sistema yra unikali, todėl neįmanoma tiksliai numatyti, kaip kiekvieno individo smegenys reaguos į informaciją, pateikiamą NeurOptimal®. Šį smegenų treniruotės procesą galima apibūdinti kaip mokymąsi skaityti – kiekvienas mokosi skirtingu tempu.

Kiek seansų reikia? Tai priklauso nuo žmogaus tikslų: jei pradeda treniruotis tam, kad pasijausti geriau – jau po 10-12 seansų galima jausti poveikį ir nuspręsti, ar to pakanka. Jei žmogus siekia ilgalaikių pokyčių, tai 20-30 seansų yra geresnis pasirinkimas. Galima sustoti bet kada ir vėl pratęsti vėliau. Ankstesnių treniruočių poveikis neišnyksta.

Neuroptimal pranašumas

NeurOptimal® pažangi, gyvenimą keičianti technologija, pagrįsta neurologijos mokslu, netiesine dinamika, matematika, psichologija ir elektros inžinerija. Virš trijų milijonų valandų praktinio taikymo patirtis ir sistemos naudojimo lengvumas, leidžia rekomenduoti NeurOptimal®  kaip veiksmingą ir saugų pasirinkimą tiems, kurie siekia aukštos gyvenimo kokybės.

NeurOptimal® yra:

 • Draugiška vartotojui, nes jos  sudėtingą konstrukciją labai paprasta naudoti. Reikia tik uždėti jutiklius ir pradėti seansą.
 • Siekia optimizuoti bendrą smegenų funkciją. Toks veikimo mechanizmas natūraliai pašalina daugumą nusiskundimų, nepriklausomai nuo jų priežasties.
 • Vykstant smegenų treniruotei su NeurOptimal® jokia elektra, vibracijos ar išorinis signalas neįsiskverbia į smegenis. NeurOptimal® yra veiksminga globaliai ir nesukelia jokio pašalinio poveikio.
 • 100% natūrali, nes treniruotės pasekoje smegenys pačios optimizuoja savo veiklą.


Kainoraštis

 • KONSULTACIJA + 33 min SEANSAS€35
 • 33 min SEANSAS€25
 • 45 min SEANSAS€30
 • 10 SEANSŲ+1 DOVANŲ

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas