ląstelių regeneracijos terapija

PAPIMI

Šio įrenginio generuojamos energijos pagalba sustiprinamos nusilpusios organizmo ląstelės, atstatomas jų gyvybingumas ir pašalinamos pažeistos ląsteles.

Ląstelė yra pats mažiausias žmogaus organizmo vienetas. Sveikos ląstelės nuolatos vykdo metabolizmą – absorbuoja įvairias maistines medžiagas ir paverčia jas kūno energija. Šio proceso dėka ląstelės gali augti, daugintis, reaguoti į aplinką ir judėti – tai yra mūsų gyvybės esmė. Tačiau jeigu ląstelė yra pažeista ar nusilpusi, ji negali užtikrinti tinkamų savo funkcijų. Dėl šios priežasties organizme pasireiškia įvairūs uždegimai, chroniški skausmai, ligos ir kiti sutrikimai. Kitaip tariant – žmogus ima jaustis prastai, jam trūksta energijos, jis pradeda sirgti. Esant tokiems sveikatos sutrikimams, gali padėti Lietuvoje unikali ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI.Skausmai, spazmai, įtampa

Skausmu organizmas signalizuoja, jog kažkas yra negerai, todėl jį pajutus nereikėtų numoti ranka. PAPIMI kintančio dažnio elektromagnetiniai impulsai didina kraujo mikrocirkuliaciją probleminėse vietose bei skatina maisto medžiagų įsisavinimą. Tai padeda raumenims atsipalaiduoti, sumažina ar net visiškai panaikina skausmą, spazmus, atkuria sąnarių judrumą. PAPIMI siunčiami impulsai į žmogaus organizmą prasikverbia net iki 20 cm, todėl tokiu būdu galima pasiekti net giliai eančius, kitais gydymo metodais sunkiai pasiekiamus raumenų audinius.


Traumos, lūžiai, patempimai

PAPIMI ląstelių regeneracijos terapija puikiai tinka tada, kai norima sumažinti raumenų ir nervų skausmus, patiriamus dėl darbinių ar sportinių traumų – tai sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimai ar net kaulų lūžiai. PAPIMI seansų dėka pagreitėjęs ląstelių metabolizmas suaktyvina traumų gijimą, mažina patinimą, malšina skausmą. Sėkminga mūsų klinikos praktika rodo, jog gydymas PAPIMI aparatu gali paspartinti fizinių traumų išgijimą net iki 50%.


Lėtinis nuovargis, nemiga, išsekimas

PAPIMI impulsai teigiamai veikia endokrininę sistemą bei suaktyvina limfos apykaitą. Tai pagerina bendrą žmogaus savijautą, suteikia energijos bei stiprina imuninę sistemą. Pagreitėjusią kūno medžiagų apykaitą pacientai dažnai pajaučia kaip kūną užliejusios energijos antplūdį. Todėl jeigu nuolatos jaučiatės pavargę, nebežinote kaip pailsėti, atsipalaiduoti, jums trūksta motyvacijos ir polėkio – nano-impulsinė terapija PAPIMI aparatu gali būti geriausias jūsų pasirinkimas.

  • PAPIMI taikymas
  • Kaip vyksta PAPIMI terapija?
PAPIMI taikymas

– Chroniškas skausmas
– Lėtinis nuovargis ir išsekimas
– Artritas ir nugaros skausmai
– Kaulų ir sąnarių ligos
– Sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimai
– Alergijos ir astma
– Nemiga ir migrena
– Reabilitacija
– Urologija
– Neurologija
– Nudegimai
– Sporto medicina ir ortopedija

Kaip vyksta PAPIMI terapija?

Kūną nuosekliai skenuojant PAPIMI® aplikatoriumi, įmanoma aptikti ir diagnozuoti ūmias ir įsisenėjusias patologijas. Pacientas pats jaučia savo organizmo reakciją į PAPIMI siunčiamus elektromagnetinių bangų impulsus. Kūnas į juos reaguoja skausmingu atsaku ir taip parodo kuriose vietose yra problemų. Nustačius problemines sritis, skiriama atitinkama PAPIMI terapija, kurios trukmė kiekvienam pacientui skirtinga ir pagal poreikį trunka nuo 10 iki 30 minučių. Pati terapija yra paprasta ir beskausmė.
+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas