Biorezonansinė diagnostika

SensitivImago®

Biorezonansinė diagnostika padeda nustatyti ne tik toli pažengusias ligas, polinkį sirgti konkrečiomis ligomis, bet ir susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra pasireiškę jokie organų pakitimai.


Visi gyvi organizmai (molekulės, ląstelės, atskiri organai bei visas organizmas) skleidžia tik jiems būdingų parametrų elektromagnetines bangas, t.y. turi savo elektromagnetinę informaciją. Tačiau išoriniai veiksniai, tokie kaip stresas, bakterijos ar virusai gali sąlygoti tokios informacijos pokyčius, ko pasekoje atsiranda įvairūs sveikatos sutrikimai, pradeda silpti imunitetas. Kadangi visi susiduriame su mažesniais ar didesniais skausmais bei negalavimais, retai susimąstome, jog tai gali būti tik ledkalnio viršūnė. Organizmo viduje gali slypėti parazitai, kurie vėliau gali sukelti daug rimtesnių sveikatos problemų.

Visa laimė, su SensitivImago be jokio skausmo ar žalingos spinduliuotės galima sužinoti apie organizmo ir atskirų organų veiklą:

– Nustatyti funkcinius organų pakitimus
– Nustatyti išankstinę diagnozę
– Nustatyti ligos židinį ir priežastį
– Sekti ligos eigą
– Parinkti pacientui tinkamiausią gydymą


Dauguma parazitų, gyvenančių mūsų organizme, kitais metodais yra sunkiai aptinkami, tačiau naudodamiesi SensitivImago technologija, mes galime:

– Nustatyti helmintus, bakterijas ir virusus
– Nustatyti alergenus ir sunkiuosius metalus
– Nustatyti mineralų trūkumą
– Atlikti maisto netoleravimo testą
– Atlikti biorezonansinę terapiją – gydymą tam tikrų dažnių elektromagnetinėmis bangomis

Helmintai bei kitos bakterijos, gyvendami žmogaus organizme išskiria savo medžiagų apykaitos produktus ir jį nuolat nuodija. Nuodingas šių medžiagų poveikis gali pasireikšti bendru silpnumu, alerginėmis reakcijomis, nuolatiniu galvos skausmu, neramiu miegu, audinių patinimais, raumenų ir sąnarių skausmais bei kitais negalavimais. Taip pat helmintai mechaniškai žaloja ir ardo audinius bei organus, kuriuose gyvena.

Pasirūpinkite savimi. Biorezonansinė diagnostika tinka visoms amžiaus grupėms, ji yra neinvazinė (nenaudojama jokių spinduliavimo šaltinių). Viso organizmo diagnostikos trukmė – 2 valandos.

Kainoraštis

  • DIAGNOSTIKA (2 val)€120
  • 0,5-2,5 val TERAPIJA€30 – €150

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas