Apie mus

Mūsų klinikoje naudojamos inovatyvios technologijos, kurios pasaulyje plačiai taikomos kaip pavieniai sveikatinimo ir gydymo būdai jau daug metų. Klinika „VibraMedica“ juos apjungė į vieną, bendrą sistemą, kurią sudaro: diagnozavimo, nervų sistemos stiprinimo, sveikatinimo, treniravimo bei edukacininiai procesai. Visa tai taikant kompleksiškai, galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų, nes žmogaus organizmas yra darni visuma. Tai galima būtų palyginti su simfoniniu orkestru. Jei vienu instrumentu grojantis muzikantas nepataiko į natą – griūva viso orkestro atliekamas kūrinys. Lygiai tas pats vyksta ir su žmogaus organizmu. Skausmas ar negalavimas vienoje vietoje nereiškia, kad ten ir yra problema. Tai gali būti kito, didesnio susirgimo pasekmė. Todėl mūsų klinikos specialistai žmogaus kūną visada vertina kaip nedalomą visumą.
Modernios diagnostikos dėka galime nustatyti sveikatos sutrikimus ar net nežymius pakitimus organizme dar anksčiau, nei gali pasireikšti ligos simptomai. Mūsų spesialistai ieško simptomus sukėlusių priežasčių, o jas atradę, suteikia visą reikiamą informaciją apie jums tinkamo sveiko gyvenimo būdo principus, supažindina su naujais, efektyviais bei neskausmingais sveikatinimo ir gydymo metodais, taikomais mūsų klinikoje. Šių technologijų visuma padės jums susigrąžinti natūralų viso organizmo bei atskirų jo sistemų veiklos balansą.
Klinikoje „VibraMedica“ ateities medicina prasideda jau dabar. Palikite už klinikos durų visus rūpesčius  ir leiskite „VibraMedica“ specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.

Laukiame Jūsų!
Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas
Prašome užpildyti visus formos laukus
Atsiliepimo nepavyko išsaugoti, prašome bandyti dar kartą

Užpildykite žemiau esančią formą ir palikite mums atsiliepimą

Simona Tursaite Kropa
2019 01 23
Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂
Ingrida Sikorskienė
2019 05 18
Teko ir man ši neeilinė galimybė aplankyti VibraMedica. Kaip ir tikėjausi, likau labai sužavėta ir nustebinta. Išbandžiau papimi ir neuroptimal ir jau po vieno senco buvo juntamas rezultatas. Neuroptimal – neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40min) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po senco jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiškos nakties miego. Po senco visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje gerumas ir šiluma ♥️ Tariu didelį AČIŪ gerb. Romui Žilinskui, kuris taip sklandžiai viską papasakojo ir supažindino su VibraMedica ir žinoma ačiū visam nuostabiam VibraMedica kolektyvui! Esu sužavėta, apstulbusi ir pakylėta! Ačiū Jums!
Irma Žaromskytė-Morkuckienė
2018 02 11
Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju
Viltė Čr
2019 01 28
Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂
Giedre Pirinova
2020 01 23
Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)
Aurelija Kasparaviciute
2019 08 19
Kai kompiuteris namuose užstringa dėl per didelio krūvio, aš jį restartuoju 🙂 Vis svarsčiau ar nėra būdo perkrauti smegenis, kai jose užstringa per didelis duomenų kiekis. Kai jose ūžia milijoniniai duomenų masyvai, kurie dabartiniu momentu būna visai nereikalingi. Pasirodo yra!! NeurOptimal efektyvus būdas restartuoti smegenis. Be abejo, egzistuoja ir kiti šios problemos sprendimai, bet nei vienas iš jų man nesuteikė progos išsimiegoti per 30 min. už visą savaitę 😁 Nei vienas iš jų, man nepadėjo taip greitai pagerinti atminties ir atsikratyti negatyvių minčių. AČIŪ VibraMedica personalui už nuoširdų priėmimą!!! Rekomenduoju visiems išbandyti NeurOptimal!!!