Darbo laikas:
I - 12:00-20:00
II-V - 09:00-20:00
VI - 10:00-16:00

Apie mus

"VIBRAMEDICA" - tai fizinės reabilitacijos ir sveikatinimo klinika.
Čia naudojamos inovatyvios technologijos, kurios pasaulyje plačiai taikomos, kaip pavieniai sveikatinimo ir gydymo būdai jau daug metų. „VibraMedica" juos apjungė į vieną, bendrą sistemą, kurią sudaro: diagnozavimo, skausmo ir traumų gydymo, judesio, nervų sistemos stiprinimo bei treniravimo procesai. Visa tai taikant kompleksiškai, galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų, nes žmogaus organizmas yra darni visuma.
Modernios diagnostikos dėka galime nustatyti sveikatos sutrikimus ar net nežymius pakitimus organizme dar anksčiau, nei gali pasireikšti ligos simptomai. Mūsų spesialistai ieško simptomus sukėlusių priežasčių, o jas atradę, suteikia visą reikiamą informaciją apie jums tinkamo sveiko gyvenimo būdo principus, supažindina su naujais, efektyviais bei neskausmingais sveikatinimo ir gydymo metodais, taikomais mūsų klinikoje. Šių technologijų visuma padės jums susigrąžinti natūralų viso organizmo bei atskirų jo sistemų veiklos balansą.
Klinikoje „VibraMedica“ ateities medicina prasideda jau dabar. Palikite už klinikos durų visus rūpesčius  ir leiskite „VibraMedica“ specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.

Laukiame Jūsų!


FIZINĖ REABILITACIJA
- Reabilitologo konsultacija;
- Gydytojo konsultacija;
- Kompiuterinė sveikatos diagnostika;
- Kineziterapija;
- Fizioterapija (PAPIMI):
• Ūmaus ir lėtinio skausmo terapija
• Potrauminis gydymas
• Pooperacinis gydymas (gijimo procesų skatinimas)
• Sąnarių ligų gydymas
• Priešuždegiminis gydymas
- Gydomieji terapiniai masažai;
- Imuniteto stiprinimas.
Kiek laiko trunka gydymas?
Nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių, 2-4 kartus į savaitę pagal individualią programą. Kaina nuo 15€.
EMOCINĖS SVEIKATOS PALAIKYMAS
- Gydytojo konsultacija;
- NeurOptimal terapija;
• Centrinės nervų sistemos stiprinimas
• Dėmesio, atminties ir koncentracijos gerinimas
• Psichologo - psichoterapeuto konsultacija
• Poilsio ir miego kokybės atstatymas
• Baimių , fobijų ir panikos priepuolių terapijos
- Gydomieji terapiniai masažai.
Kiek laiko trunka terapijos?
Nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių pagal individualią programą. Sunkiais atvejais gydymas gali trukti ilgiau. Intensyvumas 1-3 kartai į savaitę. Kaina nuo 25€.
PROFILAKTINIS SVEIKATOS PALAIKYMAS
- Kompiuterinė sveikatos diagnostika, sveikatinimo plano sudarymas (rekomenduojama 2 kart metuose);
- NeurOptimal terapija
(rekomenduojama 2 kursai po 10 kartų į metus);
- Viso kūno masažai (rekomenduojana 2 kartus po 10 kartų į metus);
- Veido masažai ir terapijos (pagal poreikį);
- Pėdų priežiūra (rekomenduojama 1 kartą į mėnesį. Sudėtingi atvejai aptariami individualiai).
 
Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas
Prašome užpildyti visus formos laukus
Atsiliepimo nepavyko išsaugoti, prašome bandyti dar kartą

Užpildykite žemiau esančią formą ir palikite mums atsiliepimą

Viltė Čr
2019 01 28
Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂
Živilė Žilinskaitė
2019 01 23
Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Aurelija Kasparaviciute
2019 08 19
Kai kompiuteris namuose užstringa dėl per didelio krūvio, aš jį restartuoju 🙂 Vis svarsčiau ar nėra būdo perkrauti smegenis, kai jose užstringa per didelis duomenų kiekis. Kai jose ūžia milijoniniai duomenų masyvai, kurie dabartiniu momentu būna visai nereikalingi. Pasirodo yra!! NeurOptimal efektyvus būdas restartuoti smegenis. Be abejo, egzistuoja ir kiti šios problemos sprendimai, bet nei vienas iš jų man nesuteikė progos išsimiegoti per 30 min. už visą savaitę 😁 Nei vienas iš jų, man nepadėjo taip greitai pagerinti atminties ir atsikratyti negatyvių minčių. AČIŪ VibraMedica personalui už nuoširdų priėmimą!!! Rekomenduoju visiems išbandyti NeurOptimal!!!
Lina G.
2020 12 24
Džiaugiuosi gavusi dovanų unikalų biorezonansinės diagnostikos tyrimą. Man tai padėjo laiku susirūpinti sveikata, užbėgti už akių sutrikimams, į kuriuos nebūčiau atkreipusi dėmesio. Ir kurių dar nerodo tradicinės diagnostikos priemonės. Šis metodas parodė ne tik esamas, bet ir ankstyvos stadijos besivystančias patologijas, ar neatsinaujino senos bėdos. Įdomu ir aktualu buvo sužinoti, ar organizme šiuo metu, siautėjant COVID-19, nėra virusių ir bakterijų, toksinų. Noriu padėkoti klinikos „VibraMedica“ gydytojai Miglei Lenkšaitei, kuri ne tik išsamiai įvertino bendrą sveikatos būklę, silpniausias organizmo vietas, bet ir paaiškino, kaip galima pakoreguoti sveikatos problemas tinkama mityba. Taip pat sužinojau, kokie produktai spartina, o kokie lėtina medžiagų apykaitą. Ir ačiū klinikos administratorei už nepaprastai gerą atmosferą, malonų, betarpišką bendravimą. Pasijutau ne kaip medicinos įstaigoje, o it namuose, kur esi laukiamas.
Jurga Kanciene
2019 01 28
Puiki klinika, ir be galo nuostabus kolektyvas! Ypatingas AČIŪ gyd. Ievai 🙏🏻, kuri siandien, kad ir kaip uzsiemusi su pacientais, suskubo lekti i lauka padeti masinos partrenktai moteriai. ❤️ Aciu uz tikra sirdi!
Michail
2020 12 04
Be galo jauki aplinka, malonus kolektyvas ir profesionalūs specialistai. Atlikdami viso organizmo diagnostika aptinka tikrai daug naudingos informacijos ir parekomenduoja geriausią veiksmų planą problemoms šalinti. Tikrai rekomenduoju išbandyti.