Darbo laikas:
I - 12:00-20:00
II-V - 09:00-20:00
VI - 10:00-16:00

Apie mus

"VIBRAMEDICA" - tai fizinės reabilitacijos ir sveikatinimo klinika.
Čia naudojamos inovatyvios technologijos, kurios pasaulyje plačiai taikomos, kaip pavieniai sveikatinimo ir gydymo būdai, jau daug metų. „VibraMedica" juos apjungė į vieną, bendrą sistemą, kurią sudaro: diagnozavimo, skausmo ir traumų gydymo, judesio, nervų sistemos stiprinimo bei treniravimo procesai. Visa tai taikant kompleksiškai, galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų, nes žmogaus organizmas yra darni visuma.
Modernios diagnostikos dėka galime nustatyti sveikatos sutrikimus ar net nežymius pakitimus organizme dar anksčiau, nei gali pasireikšti ligos simptomai. Mūsų spesialistai ieško simptomus sukėlusių priežasčių, o jas atradę, suteikia visą reikiamą informaciją apie jums tinkamo sveiko gyvenimo būdo principus, supažindina su naujais, efektyviais bei neskausmingais sveikatinimo ir gydymo metodais, taikomais mūsų klinikoje. Šių technologijų visuma padės jums susigrąžinti natūralų viso organizmo bei atskirų jo sistemų veiklos balansą.
Klinikoje „VibraMedica“ ateities medicina prasideda jau dabar. Palikite už klinikos durų visus rūpesčius  ir leiskite „VibraMedica“ specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.

Laukiame Jūsų!
Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas
Prašome užpildyti visus formos laukus
Atsiliepimo nepavyko išsaugoti, prašome bandyti dar kartą

Užpildykite žemiau esančią formą ir palikite mums atsiliepimą

Živilė Žilinskaitė
2019 01 23
Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lina Sidaraitė-Ramoškienė
2020 08 31
Labukas visiems 💖❤Jau nenumaldomai, nori, nenori artėja rudenėlis, tačiau ir jis būna nuostabus ir žavingas su savo įvairiaspalvėmis grožybėmis 🍁🍂🍃🍀🌲🌱🌾🌷🌼🌻🌺🏵. Rudenėlis atneš jau kitokį ritmą, Domantėlis vėl keliaus po truputį pabūti darželyje, labai pasiilgome auklėtojų ir kitų vakučių💖🥰💖, sesės keliaus į mokyklą, vienai sesei tam tikras iššūkis bus, pradės eiti į pirmą klasę. Linkime kuo geriausio pasisekimo,gerų mokslų ir draugų🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖 Na , o šiuo metu Domantėlis mus džiugina ir stebina savo nuostabiąja šypsenėle ,geromis emocijomis ir tuo , kad tikrai yra daug aktyvesnis . Po padarytos pertraukos karantino metu , pradėjus toliau tęsti Neurooptimal terapijas, kurias jau lankome nuo praeitų metų rugpjūčio, įvyko kažkas stebuklingo, išryškėjo visos šitos emocijos, atsirado daug daugiau domėjimosi ir šypsenos.Mūsų kineziterapiautė kas kart vis labiau giria Domantėlį, koks stebėtinai pasikeitęs 💖💖💖🙏🙏🙏💖💖💖 Labai tikiu, kad ilgalaikis šios terapijos taikymas davė šiuos gerus rezultatus , tad dar tikrai taikysim šią procedūrą ir lauksim dar geresnių rezultatų 🙏🙏🙏🙏🙏. O aš noriu labai, labai padėkoti visam Vibramedika klinikos kolektyvui https://www.facebook.com/VibraMedica/ 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰Regina Valuckytė Jovaišienė, Vida Rutkauskaitė Marudinienė ir kitiems specialistams už puikią atmosferą klinikoje, už begalinį dėmesį Domantukui, man ir sesėms. Už nuolatinį palaikymą, padrąsinimą ir gerus žodžius, už jūsų draugiškumą bei rūpestį 🙏💖🙏💖🙏💖🙏💖🙏💖🙏.💖🙏💖🙏💖🙏💖 Nuoširdžiausias AČIŪ Vibramedica direktoriui už skirtą dovaną man , Neurooptimal terapijas, kurių metu galėjau atsipalaiduoti, o po kelių kartų procedūrų, mano pačios savijauta labai pasikeitė, jaučiu mažiau streso, jaučiuosi laimingesnė,gyvesnė,energingesnė, labai gerai išsimiegu. Laiminga mama - laiminga šeima. Linkiu sėkmės jums jūsų darbuose , ačiū už jūsų gerumą. Visada gera pas jus atvykti 💖💖💖🥰🥰🥰 💖💖💖🥰🥰🥰💖💖💖
Ingrida Sikorskienė
2019 05 18
Teko ir man ši neeilinė galimybė aplankyti VibraMedica. Kaip ir tikėjausi, likau labai sužavėta ir nustebinta. Išbandžiau papimi ir neuroptimal ir jau po vieno senco buvo juntamas rezultatas. Neuroptimal – neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40min) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po senco jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiškos nakties miego. Po senco visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje gerumas ir šiluma ♥️ Tariu didelį AČIŪ gerb. Romui Žilinskui, kuris taip sklandžiai viską papasakojo ir supažindino su VibraMedica ir žinoma ačiū visam nuostabiam VibraMedica kolektyvui! Esu sužavėta, apstulbusi ir pakylėta! Ačiū Jums!
Lina G.
2020 12 24
Džiaugiuosi gavusi dovanų unikalų biorezonansinės diagnostikos tyrimą. Man tai padėjo laiku susirūpinti sveikata, užbėgti už akių sutrikimams, į kuriuos nebūčiau atkreipusi dėmesio. Ir kurių dar nerodo tradicinės diagnostikos priemonės. Šis metodas parodė ne tik esamas, bet ir ankstyvos stadijos besivystančias patologijas, ar neatsinaujino senos bėdos. Įdomu ir aktualu buvo sužinoti, ar organizme šiuo metu, siautėjant COVID-19, nėra virusių ir bakterijų, toksinų. Noriu padėkoti klinikos „VibraMedica“ gydytojai Miglei Lenkšaitei, kuri ne tik išsamiai įvertino bendrą sveikatos būklę, silpniausias organizmo vietas, bet ir paaiškino, kaip galima pakoreguoti sveikatos problemas tinkama mityba. Taip pat sužinojau, kokie produktai spartina, o kokie lėtina medžiagų apykaitą. Ir ačiū klinikos administratorei už nepaprastai gerą atmosferą, malonų, betarpišką bendravimą. Pasijutau ne kaip medicinos įstaigoje, o it namuose, kur esi laukiamas.
Michail
2020 12 04
Be galo jauki aplinka, malonus kolektyvas ir profesionalūs specialistai. Atlikdami viso organizmo diagnostika aptinka tikrai daug naudingos informacijos ir parekomenduoja geriausią veiksmų planą problemoms šalinti. Tikrai rekomenduoju išbandyti.
Jolita Brazyte
2019 01 23
Pati naudojuosi ir labai rekomenduoju