Apie mus

Sveikata – tai didžiausia žmogaus vertybė ir laimė.

Ateities medicina prasideda jau dabar:

Mūsų klinikoje naudojami įrenginiai bei technologijos, kaip pavieniai gydymo būdai naudojami visame pasaulyje jau seniai. Tačiau juos apjungus į vieną bendrą - diagnozavimo, sveikatinimo, treniravimosi, edukacinini procesą - galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų. Žmogus - tai tobuliausia "simfoninio orkestro" visuma. Jeigu nors vienas "instrumentas" nepataiko i natą - griūva viso "orkestro" atiekamas kūrinys. Todel mūsų klinikos filosofija - žiūrėti į žmogų kaip į visumą atrandant ligų bei negalavimų priežastis ir naudojant unikalias, mokslu pagrįstas technologijas, pašalinti susirgimų pasekmes.

Įnovatyvūs ir mokslu paremti metodai leidžia mums atrasti daugiau nei 18000 priežasčių dėl ko organas ar jo sistema linkę sirgti dar net nepasireiškus fiziniams simptomams. Dėl to, tai yra unikali proga užbėgti ligai už akių ir išvengti rimtų susirgimų. Atradę priežastis, pasitelkę klinikoje naudojamas technologijas bei savo sričių specialistus, suteiksime Jums visą turimą informaciją bei galimybę sustiprinti savo sveikatą efektyviomis, visiškai neskausmingomis sveikatinimo priemonėmis jaukioje klinikos aplinkoje. Mūsų naudojama sveikatinimo technologijų visuma padės grąžinti naturalų organizmo bei jo sistemų balansą, sumažinti arba visiškai pašalinti skausmą, nuraminti emocines įtampas, suteikti ramybės, jėgų, energijos bei pasitikėjimo savimi būseną. Palikite už klinikos durų rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.
Laukiame Jūsų!

Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas
Prašome užpildyti visus formos laukus
Atsiliepimo nepavyko išsaugoti, prašome bandyti dar kartą

Užpildykite žemiau esančią formą ir palikite mums atsiliepimą

Jolita Brazyte
2019 01 23
Pati naudojuosi ir labai rekomenduoju
Giedre Pirinova
2020 01 23
Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)
Irma Žaromskytė-Morkuckienė
2018 02 11
Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju
Ingrida Sikorskienė
2019 05 18
Teko ir man ši neeilinė galimybė aplankyti VibraMedica. Kaip ir tikėjausi, likau labai sužavėta ir nustebinta. Išbandžiau papimi ir neuroptimal ir jau po vieno senco buvo juntamas rezultatas. Neuroptimal – neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40min) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po senco jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiškos nakties miego. Po senco visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje gerumas ir šiluma ♥️ Tariu didelį AČIŪ gerb. Romui Žilinskui, kuris taip sklandžiai viską papasakojo ir supažindino su VibraMedica ir žinoma ačiū visam nuostabiam VibraMedica kolektyvui! Esu sužavėta, apstulbusi ir pakylėta! Ačiū Jums!
Regina Valuckytė Jovaišienė
2018 12 07
Išbandžiau asmeniškai,padeda,rekomenduoju!
Živilė Žilinskaitė
2019 01 23
Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️