Apie mus

Mūsų klinikoje naudojamos inovatyvios technologijos, kurios pasaulyje plačiai taikomos kaip pavieniai sveikatinimo ir gydymo būdai jau daug metų. Klinika „VibraMedica“ juos apjungė į vieną, bendrą sistemą, kurią sudaro: diagnozavimo, nervų sistemos stiprinimo, sveikatinimo, treniravimo bei edukacininiai procesai. Visa tai taikant kompleksiškai, galima pasiekti stulbinamų gydymo rezultatų, nes žmogaus organizmas yra darni visuma. Tai galima būtų palyginti su simfoniniu orkestru. Jei vienu instrumentu grojantis muzikantas nepataiko į natą – griūva viso orkestro atliekamas kūrinys. Lygiai tas pats vyksta ir su žmogaus organizmu. Skausmas ar negalavimas vienoje vietoje nereiškia, kad ten ir yra problema. Tai gali būti kito, didesnio susirgimo pasekmė. Todėl mūsų klinikos specialistai žmogaus kūną visada vertina kaip nedalomą visumą.
Modernios diagnostikos dėka galime nustatyti sveikatos sutrikimus ar net nežymius pakitimus organizme dar anksčiau, nei gali pasireikšti ligos simptomai. Mūsų spesialistai ieško simptomus sukėlusių priežasčių, o jas atradę, suteikia visą reikiamą informaciją apie jums tinkamo sveiko gyvenimo būdo principus, supažindina su naujais, efektyviais bei neskausmingais sveikatinimo ir gydymo metodais, taikomais mūsų klinikoje. Šių technologijų visuma padės jums susigrąžinti natūralų viso organizmo bei atskirų jo sistemų veiklos balansą.
Klinikoje „VibraMedica“ ateities medicina prasideda jau dabar. Palikite už klinikos durų visus rūpesčius  ir leiskite „VibraMedica“ specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.

Laukiame Jūsų!
Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas
Prašome užpildyti visus formos laukus
Atsiliepimo nepavyko išsaugoti, prašome bandyti dar kartą

Užpildykite žemiau esančią formą ir palikite mums atsiliepimą

Jurga Kanciene
2019 01 28
Puiki klinika, ir be galo nuostabus kolektyvas! Ypatingas AČIŪ gyd. Ievai 🙏🏻, kuri siandien, kad ir kaip uzsiemusi su pacientais, suskubo lekti i lauka padeti masinos partrenktai moteriai. ❤️ Aciu uz tikra sirdi!
Aurelija Kasparaviciute
2019 08 19
Kai kompiuteris namuose užstringa dėl per didelio krūvio, aš jį restartuoju 🙂 Vis svarsčiau ar nėra būdo perkrauti smegenis, kai jose užstringa per didelis duomenų kiekis. Kai jose ūžia milijoniniai duomenų masyvai, kurie dabartiniu momentu būna visai nereikalingi. Pasirodo yra!! NeurOptimal efektyvus būdas restartuoti smegenis. Be abejo, egzistuoja ir kiti šios problemos sprendimai, bet nei vienas iš jų man nesuteikė progos išsimiegoti per 30 min. už visą savaitę 😁 Nei vienas iš jų, man nepadėjo taip greitai pagerinti atminties ir atsikratyti negatyvių minčių. AČIŪ VibraMedica personalui už nuoširdų priėmimą!!! Rekomenduoju visiems išbandyti NeurOptimal!!!
Simona Tursaite Kropa
2019 01 23
Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂
Regina Valuckytė Jovaišienė
2018 12 07
Išbandžiau asmeniškai,padeda,rekomenduoju!
Saulė Černiūtė
2020 01 23
Pati lankausi, sveikatinimo procedūros tikrai padeda atstatyti nusilpusį organizmą. Esant didesniems skausmams Papimi per kelis kartus sumažina skausmą. Rekomenduoju 🙂
Živilė Žilinskaitė
2019 01 23
Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️