Darbo laikas:
I - 12:00-20:00
II-V - 10:00-20:00
VI - 10:00-16:00

Straipsniai

Masažo istorija ir nauda sveikatai

Yra duomenų, jog jau pirmykštės Ramiojo vandenyno gentys naudojo masažą, kad galėtų palengvinti skausmus ir gydyti traumas.
Literatūriniai šaltiniai teigia, jog 2500 m. pr. m. e. buvo ruošiami specialistai daryti masažus. VI a. pr. m. e. Kinijoje pirmą kartą pasaulyje buvo įsteigtas valstybinis institutas - studentams buvo dėstomas masažas ir tai buvo privaloma disciplina.
Skaityti plačiau

Nugaros skausmas

Nugaros skausmas yra viena dažniausiu griaučių raumenų sistemos problemų, kuri prasideda jau jauname amžiuje. Daugiau negu 80 procentų žmonių gyvenimo eigoje pajaučia šią problemą. Dažniausia jos priežastis yra kasdieninėje veikloje praktikuojamos ydingos nugaros padėtys arba judesiai, pavyzdžiui ilgalaikis sėdėjimas susikūprinus arba pasikartojantys lankstymosi judesiai per nugarą sandėlyje, kilnojant dėžes.
Skaityti plačiau

Autizmo spektro sutrikimą turintį sūnų auginanti mama labiausiai jaudinasi dėl aplinkinių reakcijos

Kasmet balandžio 2-tąją yra minima pasaulinė autizmo supratimo diena. Autizmas – tai raidos sutrikimas, paliečiantis kalbos ir bendravimo, socialinių įgūdžių ir elgsenos vystymąsi. Deja, bet didžioji dalis visuomenės vis dar nežino, kad tai nėra liga, kurią būtų galima pagydyti, todėl tėvams, auginantiems autizmo spektro sutrikimą turinčius vaikus, tenka nueiti sunkų kelią, jog jų atžala galėtų gyventi pilnavertišką gyvenimą.
Skaityti plačiau

Źaliųjų kokteilių nauda

Daigai, vaisiai, salotos, daržovės padeda greičiau atkurti šarmų ir rūgščių pusiausvyrą, todėl žmonės, savo mitybos racione turėtų vartoti daugiau “gyvo” maisto. Tam ypač tinka žalieji kokteiliai!
Skaityti plačiau

Nemiga ir kokybiškas miegas

Nemigos simptomus būtina kuo greičiau pastebėti, nes tai praneša apie nervų sistemos išsekimą, o tai gali lemti susilpnėjusį imunitetą ir mažesnį atsparumą ligoms.
Skaityti plačiau

Dirgliosios žarnos sindromo gydymas

Dirgliosios žarnos sindromas (DŽS) – tai dažnai pasitaikantis lėtinis virškinimo sistemos veiklos sutrikimas. Pagrindiniai šio sutrikimo simptomai: pilvo skausmai, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas.
Skaityti plačiau

Sveikos mitybos įtaka organizmui: kaip nuspręsti, ką turėtume valgyti?

Atėjus šaltajam metų sezonui užplūsta įvairios ligos: gripas, peršalimas, sloga, nuolatinis nuovargis ir daugybė kitų. Nenuostabu, kad mūsų savijauta priklauso nuo maisto raciono, kuris žiemą gerokai suprastėja: valgome mažiau sveikų maisto produktų, renkamės daugiau cukraus turintį bei riebesnį maistą. O kaip nuspręsti, ką valgyti šiuo sunkiu mūsų organizmui sezonu?
Skaityti plačiau

Organizmo detoksikacija švenčių metu

Šventiniu laikotarpiu rimtų negalavimų gali sukelti dažniausiai sunkiai išvengiamas persivalgymas. Tuomet, norėdami atstatyti normalią organizmo būklę, griebiamės įvairiausių priemonių, tačiau šiuo atveju veiksmingiausia – organizmo detoksikacija.
Skaityti plačiau

Patikimas neinvazinis viso organizmo tyrimas: Biorezonansinė diagnostika

Žmogaus organizmas yra sudėtinga sistema, kuri nuolat siunčia signalus apie savo būklę ir problemas. Tiesa, kartais šie signalai nėra lengvai pastebimi ir atpažįstami.
Skaityti plačiau

Depresija, jos simptomai ir gydymas

Depresija serga kone kas penktas išsivysčiusių šalių gyventojas. Vis dėl to nemažai sergančiųjų nesulaukia jiems reikalingos pagalbos, nes dalis visuomenės depresiją vertina kaip pesimizmą, tingumą ar sunkų charakterį.
Skaityti plačiau

Kodėl skauda raumenis ir kaip padėti sau?

Raumenų skausmas – itin dažna fizinė problema, kuomet juntami nuolatiniai daugiau nei vieno raumens ir minkštųjų audinių, supančių raumenis, skausmai. Dažnai raumenų skausmai atsiranda dėl per didelio fizinio krūvio, traumų, ligų, netinkamos mitybos, įtampos ar netaisyklingos laikysenos.
Skaityti plačiau