Vibramedica
lt

Patikimas neinvazinis viso organizmo tyrimas: Biorezonansinė diagnostika

Žmogaus organizmas yra sudėtinga sistema, kuri nuolat siunčia signalus apie savo būklę ir problemas. Tiesa, kartais šie signalai nėra lengvai pastebimi ir atpažįstami. Tokiu atveju organizmo problemos gali būti ignoruojamos iki kritinės ribos, kai pasireiškia rimti negalavimai, padarydami žalos organizmui. Patikimas metodas užbėgti organizmo problemoms už akių yra biorezonansinė diagnostika, kuri atliekama ir klinikoje VibraMedica.
 
Biorezonansinė diagnostika – kas tai?
Biorezonansinė diagnostika – neinvazinis viso organizmo ištyrimo metodas, kurio metu galima įvertinti esamą organizmo būklę prieš pasireiškiant negalavimams. Šis tyrimas leidžia aptikti organų ir jų sistemų pakitimus ankstyvoje stadijoje bei nustatyti galimus susirgimus, kurių simptomų žmogus dar nejaučia.
Šis neinvazinis tyrimas yra papildantis metodas sveikatos problemoms nustatyti ir taikytinas tais atvejais, kuomet nėra skubiai spręstinų su sveikatos būkle susijusių problemų ir reikia atlikti savalaikį organizmo būklės tyrimą. Biorezonansinė diagnostika neturėtų būti taikoma vietoje įprastų diagnostikos metodų, tokių kaip echoskopija, ultragarsas, rentgenas ar kraujo tyrimai.
Biorezonansinė diagnostika padeda parinkti tinkamus maisto produktus, nustatyti polinkį sirgti įvairiomis ligomis ateityje, aptikti įvairių ligų ar infekcijų židinius, identifikuoti organizme esančius virusus, bakterijas, grybelius.
 
Biorezonansinės diagnostikos tyrimo eiga
Kiekviena žmogaus kūno ląstelė, o taip pat bakterijos, grybeliai ar parazitai siunčia nežymius individualius, tik jiems būdingus elektromagnetinius virpesius. Ląstelei sergant ar veikiant ją alergenu, toksine medžiaga ar patologiniu mikroorganizmu, sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, iššaukiama įprastų ląstelės dažnių disharmonija, kurią ir fiksuoja įrenginiai biorezonansinės diagnostikos metu.
Tyrimo metu į organizmą siunčiami elektromagnetiniai signalai, o visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai rezonuoja į juos kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu. Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra, susiformuoja kito tipo signalas ir vyksta rezonansas, kurį ir aptinka jutikliai.
Iš jutiklių gauta informacija apdorojama ir analizuojama automatiškai. Ji perduodama į programą Life Stream ir užrašoma grafikų forma. Programa lygina paciento organų charakteristikas su etalonų charakteristikomis ir padeda nustatyti patologinius procesus, jų aktyvumą bei tikimybę, kad jie toliau vystysis.
Galiausiai pagal diagnostikos rezultatus klinikos VibraMedica gydytojas sudaro individualų sveikatinimo planą. Plane atsispindi žmogui tinkami ir netinkami maisto produktai, įvardijamos ligų prevencijos priemonės, tolimesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų poreikis.
Grįžti į straipsnių sąrašą