Mūsų klinikoje naudojama inovatyvi kompiuterinė sveikatos diagnostikos sistema suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo biomagnetinį skenavimą, išanalizuoti gautus rezultatus, nustatyti potencialias problemas bei jų priežastis ir pateikti rekomendacijas organizmo sistemų bei organų balanso atstatymui.

Ši diagnostika gali būti atliekama net tada, kai nėra jokių ūmių su sveikatos būkle susijusių, skubiai spręstinų problemų ir kai reikia atlikti savalaikį organizmo būklės ištyrimą. Tai puiki prevencinė priemonė, padedanti nustatyti sveikatos sutrikimus dar ankstyvoje stadijoje.

 

Veikimo mechanizmas

Kompiuterinės diagnostikos inovatyvi technologija, kurią naudojant galima aukšto lygio žmogaus organizmo diagnostika. Vienas iš diagnostikos metodų yra dažninis – banginis imprinto testas, kuris įgalina greitai ir tiksliai atlikti gyvo organizmo diagnostiką. Šis reiškinys seniai žinomas ir gerai išnagrinėtas, jis pagrįstas elektromagnetinio lauko virpesių grandinės teorija, kuri būdinga kiekvienam gyvam organizmui.

Kiekviena sveika ląstelė turi individualų harmoningą virpesių dažnį. Veikiant ląstelę bet kuria medžiaga ar patologiniu agentu, neišvengiamai bus sukelta įprastų ląstelės dažnių disharmonija. Be išimčių kiekvienas specifinis agentas (alergenas, toksinė medžiaga, mikroorganizmas ir t.t.) turi griežtai apibrėžtą savo dažnį. Specifinio agento aptikimui pažeistose ląstelėse, įrenginys siunčia į organizmą to paties dažnio signalą. Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra susiformuoja kito tipo signalas ir vyksta rezonansas, kuris aptinkamas biomagnetiniais jutikliais. Įrenginio tikslumas pakankamai aukštas, todėl galima ne tik aptikti patologinį procesą, bet ir nustatyti jo lokalizaciją organizme.

+ Kainoraštis
Kompiuterinė sveikatos diagnostika
Iki 120 min
125 € Įsigyti

 

Kompiuterinė diagnostikos sistema gali:

  • suteikti dinaminį sveikatos būklės (homeostazės sutrikimo lygio) įvertinimą;
  • išskirti silpnąsias organizmo sistemas ir organus;
  • greitai ir tiksliai nustatyti susirgimų priežastis (bakterijas, parazitus, virusus, grybelius, taip pat paveldimumą ir pan.); taip pat nustatyti patogeninės mikrofloros buvimą, jos aktyvumo laipsnį ir lokalizaciją;
  • nustatyti alergenus;
  • nustatyti organizme susikaupusius toksinus (mikotoksinus, pesticidus, herbicidus, nitratus ir nitritus, fungicidus, sunkiuosius metalus) bei kenksmingus E raide žymimus maisto priedus;
  • nustatyti organizme besivystančių patologinių procesų priežastinį ryšį;
  • nustatyti kenksmingo energoinformacinio poveikio organizmui laipsnį;
  • nustatyti medžiagų apykaitą skatinančius ir lėtinančius maisto produktus;
  • patikrinti įvairių gydymo metodų efektyvumą ir rezultatus;
  • palyginti sveikatos būklę prieš ir po gydymo kurso.

Taikymas

Sveikatos testavimas trunka keliolika minučių ir nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Diagnostika yra neinvazinė, greita ir komfortiška. Tai saugu tiek pacientui, tiek gydytojui ir tinka vaikams bei suaugusiems. Be to, pats pacientas gali stebėti prietaiso atliekamą organizmo testavimo ir diagnozavimo procesą, kompiuterio ekrane pateikiamus grafinius organų ir jų būklės įvertinimo atvaizdus.

Pasiruošimas

  • Vieną parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti jokio alkoholio, stiprių arbatų ar kavos. Negalima valgyti daug ir labai riebių, saldžių, aštrių ar jums neįprastų maisto produktų. Rekomenduojama vegetariška mityba.
  • 2 val. iki tyrimo negalima valgyti, galima gerti tik apie 200 ml. vandens.
  • Prieš atvykstant rekomenduojama sužinoti savo kraujo grupę ir rezus faktorių.
  • Visus papuošalus (auskarus, kaklo papuošalus, apyrankes, žiedus ir kt.) rekomenduojama nusiimti prieš atvykstant į diagnostiką (ar konsultacijos metu) arba jų turėti kuo mažiau, ypač sunkiai nusiimamų.

Rekomendacijų laikymasis būtinas geresniam diagnostikos rezultatų tikslumui užtikrinti.

 

Diagnostikos atlikimas

Diagnostika atliekama prijungiant pacientą prie diagnostinės sistemos kelių jutiklių pagalba:

  • Ausinės uždedamos pacientui ant galvos. Jose yra įtaisytai specialūs pagrindiniai jutikliais, priimantys specifinį elektromagnetinį – banginį signalą.
  • Papildomas informacijos šaltinis – rankiniai jutikliai, kurie užtikrina kontaktą su paciento delnų oda ir kurių pagalba yra gaunama informacija apie odos – galvanines reakcijas, kurios parodo organizmo vegetacinės nervų sistemos būklę.
  • Kitas papildomas informacijos šaltinis yra kvantinis – optinis moduliatorius, kuris padeda sustiprinti paciento kūno skleidžiamus signalus ir gauti informaciją apie paciento energetinį lauką. Jis turi būti nukreiptas į paciento užkrūčio liauką.

Informacija gauta iš visų jutiklių sumuojama, perduodama į įrenginį ir performuojama į elektrinį signalą. Šis elektrinis signalas perduodamas į specialią programą ir užrašomas grafikų forma. Gautų duomenų analizė vyksta automatiškai, programa palygina dažnines – bangines paciento tiriamų organų charakteristikas su etalonų grafikais, įrašytais programos duomenų bazėje, tai padeda nustatyti patologinius procesus, jų aktyvumą ir kuria kryptimi jie toliau vystysis. Šie duomenys duoda gydytojui galimybę sudaryti pacientui sveikatinimo planą.

 

Individualaus sveikatinimo plano sudarymas

Vertinant paciento anamnezę ir gautus diagnostikos rezultatus, gydytojas sudaro individualų sveikatinimo planą, gerinantį fizinę, emocinę savijautą bei bendrą organizmo fiziologinę būseną. Pacientui pateikiamos išsamios rekomendacijos dėl sveikatos prevencijos priemonių, tam tikros terapijos paskyrimo, mitybos, tolimesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų.

Diagnostikos rezultatas

Tai viso organizmo būklės įvertinimas. Susirgimai gali būti diagnozuojami jau ankstyvoje ikiklinikinėje stadijoje, dar nė nepasireiškus pirmiesiems ligos simptomams. Ši metodika leidžia reikšmingai sutrumpinti paciento ištyrimo laiką, atmetant didelį skaičių konsultacijų pas skirtingus specialistus, nes per trumpą laiką atliekamas kompleksinis, neinvazinis organizmo tyrimas.

DĖMESIO! Ši diagnostika nepakeičia kraujo, echoskopijos, ultragarso, rentgeno ir kitokių medicininių tyrimų, todėl neturėtų būti naudojama vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais. Tai yra juos papildantis metodas. Sunkiais atvejais, kai pacientui reikalinga neatidėliotina pagalba, yra būtina vykti į ligoninę!