NeurOptimal® - tai pažangi neurotechnologija, skirta smegenų optimizavimo ir geresnio jų funkcionavimo skatintinimui. Jos tiesioginė sąveika su centrine nervų sistema (CNS) yra matematiškai pagrįsta ir yra įvardinama kaip išskirtinai efektyvi komunikacija su žmogaus smegenimis.

Ši inovatyvi dinaminio neuro-grįžtamojo ryšio forma nėra medicininis gydymas – tai galvos smegenų treniruotė. NeurOptimal® sistema sąveikauja su žmogaus smegenimis mikrosekundę po mikrosekundės ir pateikia smegenims informaciją, reikalingą jų pačių persitvarkymui.

Atliekant NeurOptimal® seansus, CNS funkcionuos efektyviau. Visai nesvarbu, ar žmogus siekia pokyčių fiziniame, emociniame ar protiniame lygmenyje. Smegenys yra vienos ir jos įtakoja visas organizmo funkcijas. Jei norima pašalinti nors vieną priežastį – naudojant NeurOptimal® teigiami pokyčiai ir gyvenimo kokybė gali atsirasti net ne vienoje žmogaus gyvenimo srityje.

NeurOptimal® sistema:

 • draugiška vartotojui;
 • diagnostiškai agnostiška;
 • neinvazinio veikimo;
 • 100% natūrali.

Jūsų smegenys ir NeurOptimal®

Galvos smegenys yra CNS centras. Tai sudėtingas valdymo centras, atsakingas už visų kitų kūno sistemų – fizinių, emocinių ar protinių – kontrolę. Iš kūno ir aplinkos jos gauna informaciją, kurią apdoroja, išsaugo ir suteikia žmogui galimybę suformuoti atitinkamą atsaką. Visas šis procesas atliekamas nesąmoningai. Ši sudėtinga sistema gali sklandžiai veikti dėka plataus ir puikiai sureguliuoto neuronų tinklo, vadinamo CNS.

Žmogaus galvos smegenyse yra 15-33 milijardai neuronų, o kiekvienas jų gali sudaryti iki 100 000 sinapsinių jungčių. Visas šis tinklas telpa žmogaus galvoje! Neuronai tinkle komunikuoja elektrinių signalų pagalba. Tokie signalai gali atsirasti atskiruose neuronuose, o gali ir dinamiškai, neuronų grupėse. Šios grupės virpa tam tikrais dažniais. Neuronų grupės ima beveik magiškai pulsuoti aplink kitas grupes – toks pulsavimas atsispindi elektriniuose pokyčiuose, registruojamuose ant galvos odos. Nežymūs pokyčiai šioje sudėtingoje, tarpusavyje susijusioje sistemoje gali pakeisti visą bendrą vaizdą, kaip pavyzdžiui nestiprus garsas gali sukelti didžiulę sniego laviną. Smegenys yra lyg didžiulis pulsuojančių neuronų tinklas, o elektriniai impulsai gali nuvilnyti įvairiausiais keliais. Jų dariniai gali būti nustatomi iš nuolatinių jų elektrinio aktyvumo pokyčių ir išmatuoti galvos odos paviršiuje. Tokie įtampos svyravimai yra labai maži palyginus su aplinkos elektromagnetiniu „vandenynu“, kurį sudaro: elektros tinklo elektromagnetiniai laukai, radijo bangos, mikrobangos, rentgeno aparatų skleidžiamos bangos ir kitos elektromagnetikos rūšys.

Paprastai tokie įtampos pokyčiai galvos odos paviršiuje, suprantami kaip „smegenų bangos“ ir pavaizduojami ant popieriaus nupieštomis vingiuotomis linijomis. Realybė yra sudėtingesnė, turtingesnė ir prasmingesnė, nei tai ką gali atspindėti pavadinimas „smegenų bangos“. NeurOptimal® sistemoje tai vadinama smegenų žievės aktyvumu.

+ Kainoraštis
Pirmam apsilankymui būtina gydytojo konsultacija
Centrinės nervų sistemos neurotreniruotė 5 kartai (-5%)
33 - 45 min
143 € - 186 € Įsigyti
Centrinės nervų sistemos neurotreniruotė 10 kartų + 2 treniruotės dovanų (-8%)
33 - 45 min
276 € - 342 € Įsigyti
Centrinės nervų sistemos neurotreniruotė 20 kartų + 5 neurotreniruotės dovanų (-12%)
33 - 45 min
528 € - 636 € Įsigyti
Nervų sistemos stiprinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Streso ir įtampos mažinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Migreninių galvos skausmų gydymas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Dėmesio ir koncentracijos didinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Miego gerinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Nerimo ir panikos atakų mažinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Pervargimo sindromo gydymas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Depresijos simptomų mažinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Vaikų hiperaktyvumo optimizavimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Autizmo simptomų mažinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
Atminties gerinimas
33 - 45 min
30 € - 55 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 1 savaitė 300 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 2 savaitės 500 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 3 savaitės 750 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 4 savaitės 980 € Įsigyti

Veikimo mechanizmas

NeurOptimal® smegenų treniruotės veikia kaip smegenų žievės struktūrinių pakitimų „aptikimo ir stebėjimo“ sistema. Ji imituoja žmogaus CNS  komunikavimą, atspindėdama smegenų veiklą, kuri gali lemti neoptimalų jų funkcionavimą.

NeurOptimal® sistemą galima vaizduoti kaip žmogaus smegenų veidrodį. Ši neurotechnologija padeda galvos smegenims “pamatyti“ savo tikrąją būklę. Žmogaus smegenys yra neuroplastiškos ir gali koreguoti savo veikimą, jei tik joms pateikiama reikiama informacija. NeurOptimal®  sukurta taip, kad pateiktų smegenims informaciją, reikalingą jų pačių korekcijai. Smegenų veiklos pakitimai gali vykti dėl staigaus smegenų elektrinės veiklos pasikeitimo. NeurOptimal® aptinka tokius staigius pokyčius ir informuoja smegenis apie juos pertraukinėdama garsą, kurio žmogus klausosi. Šios pauzės ir skatina žmogaus CNS  išeiti iš neoptimalios būsenos. Dėl natūralios smegenų autokorekcijos, jos  ima funkcionuoti veiksmingiau, efektyviau ir komfortiškiau. Rezultatas pasireiškia sumažėjusia įtampa, geresne miego kokybe, bei dėmesio koncentracija. Po NeurOptimal® seansų žmogus pradeda jausti palengvėjimą ir gyvenimo džiaugsmą!

Taikymas

 • Stresas, įtampa, nervų sistemos išsekimas
 • Lėtinis nuovargio sindromas
 • Nerimas prieš sporto varžybas ar kitus renginius
 • Dėmesio koncentracijos sutrikimai
 • Nemiga
 • Nuotaikų kaita
 • Nerimas
 • Panikos atakos
 • Baimės, fobijos
 • Depresija
 • Dažnas pykčio jausmas
 • Nepasitikėjimo jausmas
 • Bendravimo kolektyve problemos
 • Hiperaktyvumas
 • Koordinacijos sutrikimas
 • Priklausomybės
 • Mitybos sutrikimai
 • Galvos skausmas, migrena
 • Laikinas žodžių pamiršimas
 • Atminties sutrikimo problemos
 • Senatvinė demencija
 • Skaitymo sutrikimas
 • Kalbėjimo sutrikimas
 • Mokymosi problemos
 • Elgesio problemos mokykloje
 • Raidžių ir skaičių atvirkštinis rašymas
 • Erdvinio mąstymo sutrikimai
 • Minčių sekos pametimas
 • Pradėtų užduočių neužbaigimas

Pasiruošimas

NeurOptimal® seansams specialus pasiruošimas nėra reikalingas.

Gydytojo konsultacija

Prieš pirmą kartą išbandant NeurOptimal® seansus, būtina gydytojo konsultacija, kurios metu gydytojas susipažins su jumis ir jus varginančiomis problemomis, detaliai papasakos apie NeurOptimal® sistemą bei atsakys į visus jūsų klausimus. Konsultacijos metu jūs turėsite užpildyti specialią jūsų būklės sekamumo anketą. Konsultacijos trukmė 15-30 min.

NeurOptimal® seansų atlikimas

Pacientas yra patogiai paguldomas ant kušetės. Specialūs jutikliai pritvirtinami prie galvos odos (2 jutikliai) ir ausų (3 jutikliai). Tuomet yra uždedamos ausinės, per kurias girdima muzika ir įjungiama sistema, parenkamas garso stiprumas individualiai pagal kiekvieną žmogų. Seanso metu galima tiesiog mėgautis raminančia muzika ir ilsėtis – jūsų smegenys visą joms naudingą darbą atliks pačios.

Galima rinktis 33 min. arba 45 min. trunkančius NeurOptimal® seansus.

Kiek NeurOptimal® seansų reikia?

Kiekvieno žmogaus centrinė nervų sistema yra skirtinga, todėl iš anksto negalima tiksliai numatyti, kaip kiekvieno žmogaus smegenys reaguos į informaciją, pateikiamą NeurOptimal® sistemos. Šį CNS treniruočių procesą, galima apibūdinti kaip mokymąsi skaityti – kiekvienas mokosi skirtingu tempu. Seansų skaičius priklauso nuo žmogaus tikslų. Pirmuosius pokyčius pradedama jausti po 10 – 12 seansų, tuomet galima nuspręsti, ar to pakanka. Jei žmogus siekia ilgalaikių rezultatų, tuomet rekomenduojama atlikti 20 – 30 ir daugiau seansų. Pradėjus NeurOptimal® treniruotes, labai svarbus reguliarumas. Rekomenduojama 1 – 2 seansai per savaitę, tačiau esant poreikiui galima atlikti ir 2 kartus per dieną su 4 valandų pertraukomis. Pabaigus NeurOptimal® seansų kursą, galima sustoti ir vėliau tęsti treniruotes pagal poreikį. Ankstesnių NeurOptimal® treniruočių poveikis CNS neišnyks.

NeurOptimal® seansus atlieka įvairūs ir žinomi pasaulio sportininkai iš tokių sporto klubų kaip „Ski Suisse Olympique“, „AC Milan“, Madrido „Real“, „Chelsea“  bei daugelio kitų ir individualūs sportininkai, tokie kaip pasaulio čempionas, šuolininkas nuo tramplyno Simon Ammann, pasaulio čempionas, slidininkas Hermann Maier.

 

 

Pas mus galite išsinuomoti NeurOptimal®

NeurOptimal® sistemos nuoma - 1 savaitė 300 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 2 savaitės 500 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 3 savaitės 750 € Įsigyti
NeurOptimal® sistemos nuoma - 4 savaitės 980 € Įsigyti

 

 

NeurOptimal® sistemos pirkimas

Padedame įsigyti NeurOptimal® centrinės nervų sistemos treniravimo sistemą.

Konsultuojame NeurOptimal® sistemos užsakymo ir atsiuntimo iš Kanados gamintojų mokesčių klausimais.

Apmokiname naudotis aparatūra ir sistema.

Konsultuojame individualiam naudojimui ar verslo vystymui.

Padedame užpildyti dokumentus.

Suteikiame informacija kitais susijusiais klausimais dėl NeurOptimal® sistemos naudojimo.

NeurOptimal® Tablet Bundle

Kaina nuo 9 995,00 $

Daugiau informacijos
NeurOptimal® Laptop Bundle

Kaina 10 495,00 $

Daugiau informacijos
NeurOptimal® Business Bundle

Kaina nuo 29 985,00 $

Daugiau informacijos