Perkant du masažus antrajam taikoma 20% nuolaida. Nuolaida pritaikoma automatiškai, įsidėjus 2 masažus į krepšelį  Pirkti

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir psichoemocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, padeda suderinti endokrininę ir nervų sistemą. Atliekant masažą, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygi. Masažas sumažina nuovargį. Sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą. Sergančiajam lengvas masažas sumažina skausmą. Reguliariai atliekamas masažas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą.

Masažai ypač rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms arba sergantiems stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo sistemų ligomis, taip pat jaučiantiems nuovargį. Nuovargis – tai subjektyvus, laipsniškai didėjantis pojūtis. Jis skirstomas į protinį, fizinį, lėtinį, laikiną ir ūmų. Laikino ir ūmaus nuovargio atveju žmogui galima padėti klasikiniu masažu, mažinančiu įtampą. Intensyvus viso kūno masažas gerina savijautą, malšina skausmus, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi. Tuo metu jaučiama viso kūno relaksacija, o po jo – padidėjęs energingumas.

Žmonėms, kurie nori pradėti sportuoti ar intensyviai sportuoja, rekomenduojama atlikti higieninį – klasikinį masažą, kurio metu atpalaiduojami raumenys, suaktyvinama kraujo apytaka.

Masažas naudingas esant raumenų skausmams, patempimams, nemigai, nuovargiui, stresui ir nervinei įtampai. Procedūra teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą, subalansuoja posmegeninės liaukos (hipofizės), skydliaukės veiklą.