Vibramedica
lt

Laiškas nuo klinikos įkūrėjos

Vibramedica klinikos įkūrėja

Pamenu, kai prieš 7 metus įkūrėme mažytę kliniką Kaune, atokiame rajone, toli nuo centro ir nedrąsiai pasiūlėme labai neįprastą paslaugą – smegenų treniruotes su NeurOptimal įranga. Buvome pirmoji klinika Lietuvoje teikianti tokią paslaugą. Žingsniai į žmonių sveikatinimą nebuvo paprasti. Reikėjo rasti tinkamą personalą, išmokti parodyti tiek save, tiek Lietuvoje visiškai naują ir nežinomą paslaugą.

Po poros metų sunkaus ir nenuilstamo darbo smegenų treniruotės su NeurOptimal vis labiau populiarėjo. Prisidėjome prie neurotreniruočių populiarinimo ir išplėtimo visoje Lietuvoje.

Po kiek laiko atsivežėme paslaptingą aparatą – Papimi. Mūsų šalyje visiškai nežinomas, tačiau efektyviai ir greitai gydantis traumas bei fizinio kūno negalavimus. Vėlgi, pirmoji tokia aparatūra visose Baltijos šalyse! Ir kaip ją parodyti pacientams?😅

Po trijų atkaklaus darbo metų mums pasisekė persikelti į didesnes ir žymiai jaukesnes patalpas Žaliakalnyje, kurias kūrėme su didele meile.

Po keturių metų pas mus atkeliavo ozono terapija. Dar vėliau atsidarė SPA padalinys, naujausios kamieninių ląstelių (vadinamų pažangios terapijos vaistiniais preparatais) terapijos, psichologo paslaugos, sveikos gyvensenos medicinos skyrius, susiformavo veido ir kūno grožio specialistų komanda.

Buvo sunkumų ir nelengvų periodų – juk į naujas patalpas įsikėlėme prieš pat karantiną, turėjome personalo ir finansų trūkumą bei kitų iššūkių. Kodėl ėjome tokiu sunkiu ir niekam nepažįstamu keliu? Labai norėjosi Lietuvai pasiūlyti alternatyvius ir veiksmingus gydymo bei sveikatinimo būdus, suteikti galimybę žmonėms sveikti be vaistų. Taip pat, pasiduoti neleido tikėjimas, nuoširdus darbas ir noras padėti į mus besikreipiantiems klientams.

Nuo pat klinikos įkūrimo pradžios, mes giliai tikėjome savo idėja ir, kad holistinis požiūris į žmogaus sveikatą – mūsų darbo pagrindas. Savo praktikoje tik pasitvirtiname, kad kiekvienas iš mūsų 100 % yra lyg orkestras susidedantis iš daug svarbių instrumentų, tad ir sveikatinimas prasideda nuo pačios mažiausios organizmo ląstelės, emocinės savijautos bei fizinės jėgos atstatymo naudojant pačius natūraliausius būdus!🍃

Šiais metais nudirbtų darbų ir klientų sąrašas dar labiau ilgėja ir noriu ištarti didelį AČIŪ buvusiems ir esamiems darbuotojams, visam med. personalui, gydytojams ir slaugytojoms, administracijai, o svarbiausia, žmonėms, kurie mumis pasitiki, gydosi, gražinasi ir sveikatinasi pas mus, atvyksta ir išvyksta su šypsena!

Gražių Jums ateinančių 2024-tų metų ir svarbiausia – stabilios bei tvirtos sveikatos! Linkime, kad neprireiktų jokių gydymo įstaigų ir pas mus atvyktumėte tik sveikatintis, gražintis ir pailsėti!

Su meile!🥰

„VibraMedica“ klinikos įkūrėja

Renata Šeržentienė

Grįžti į straipsnių sąrašą