Vibramedica
lt

Apie imunitetą ir stebinančiai paprastus jo stiprinimo būdus

Imunitetą reikia stiprinti visuomet, nepriklausomai nuo metų laiko. Artėjant šaltąjam metų sezonui, tai daryti reikėtų ypatingai. Šiuo metu, siaučiant virusams stiprus imunitetas yra būtinas.

 

Pagrindiniai dalykai, kurie silpnina imunitetą:

- Netinkamas režimas; 

- Blogas miegas;

- Stresas ir įtampa;

- Nepilnavertė mityba - vitaminų ir mikroelementų organizme trūkumas;

- Poilsio trūkumas;

- Judėjimo stoka;

- Gryno oro stoka;

- Nepakankamas vandens gėrimas;

- Didelis alkoholio ir nikotino vartojimas.

 

Keli trumpi patarimai, kaip stiprinti savo imunitetą gali jus nustebinti, nes tai labai paprasta.

- Vasaros, rudens sezonu stenkitės valgyti vaisius, uogas ir daržoves vietoje  perdirbtų produktų. Tai būdas papildyti organizmą trūkstamais mikroelementais ir vitaminais.  

- Stenkitės vartoti savo šalyje augintą maistą.

- Kur tik įmanoma rinkitės ne transporto priemonę, o ėjimą pėsčiomis - bus ir judėjimas, ir grynas oras.  30 min. judėjimo į dieną yra minimumas kraujotakai ir metabolizmui gerinti.

- Skirkite laiko sveikatinimo procedūroms, kurios atpalaiduoja, nuima stresą, įtampą ir stiprina centrinę nervų sistemą. Puikiai tinka masažai ir vis labiau pasaulyje populiarėjančios neuroterpijos (apie tai plačiau: https://www.vibramedica.lt/lt/paslaugos/smegenu-optimizavimo-neuro-treniruote).

- Jeigu rūkote, paklauskite savęs, galbūt galite sumažinti arba visai mesti rūkyti... , o alkoholio vartoti minimaliai.

- Stenkitės anksčiau eiti miegoti išvėdintame kambaryje. Mokslinikai teigia, jog režimas ir miegas yra pirmoje vietoje tam, kad žmogus būtų ilgaamžis ir kuo ilgiau išliktų sveikas.

- Turėkite su savimi buteliuką vandens, kad nepamirštumėte atsigerti. Tai greit taps įpročiu, o jūs visada papildysite organizmą būtinu kiekiu vandens.

- Pozityviai žiūrėkite į gyvenimą, medituokite. Tyrimais įrodyta, kad pozityvūs žmonės mažiau serga ir gyvena ilgiau.

 - Magnetoterapija - viena stipriausių imuniteto stiprinimo procedūrų (ląstelių regeneracija), atstatanti ir stiprinanti organizmą net po sunkiausių traumų, ligų ar stresų. Šią terapiją savo klinikoje taikome vieninteliu, analogų neturinčiu elektros ir magneto "Papimi" aparatu. 

Grįžti į straipsnių sąrašą