Vibramedica
lt

Organizmo detoksikacija švenčių metu

Šventiniu laikotarpiu rimtų negalavimų gali sukelti dažniausiai sunkiai išvengiamas persivalgymas. Tuomet, norėdami atstatyti normalią organizmo būklę, griebiamės įvairiausių priemonių, tačiau šiuo atveju veiksmingiausia – organizmo detoksikacija.
 
Persivalgymo sukeliami negalavimai
Jeigu švenčių metu nepavyksta valgyti saikingai, vėliau tenka kovoti su pasekmėmis. Persivalgymas bei netinkamai pasirinkti maisto produktai gali sukelti tokius negalavimus, kaip pilvo pūtimas, skausmas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, sunkumo jausmas, nuovargis, pykinimas. Suvartojus didelį kiekį kalorijų galime priaugti papildomų kilogramų.
Jeigu persivalgome nuolatos, tai gali sukelti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, paskatinti diabeto išsivystymą, nutukimą. Taip pat pasikartojantis persivalgymas veikia psichologinę būklę, kadangi prisivalgę jaučiame kaltės jausmą, mažiau pasitikime savimi, tai gali būti ir depresijos atsiradimo priežastis.
 
Kaip išvengti persivalgymo?
Geriausias sprendimas – prevencija. Vertėtų sėdant prie šventinio stalo priminti sau, kad valgytume saikingai, susikoncentruotume ne į maistą, o  į bendravimą su artimaisiais. Rekomenduojama ragauti, o ne valgyti daug – suvalgomo maisto porcija turėtų būti kumščio dydžio. Patariama vengti šventiniu laikotarpiu populiarių mišrainių, kuriose gausu sunkiai virškinamų produktų. Verčiau rinktis šviežias salotas ir vaisius, o desertą ragauti praėjus dviems valandoms po pagrindinio valgio. Taip pat reikėtų stengtis daryti bent dvidešimties minučių pertraukas tarp užkandžiavimų.
Dar vienas būdas nepersivalgyti – pasivaikščiojimas – veikla, kurią galima įtraukt į šventinę programą. Taip padarysite pertrauką valgymo procese, o judėjimas ir grynas oras pagerins savijautą, pagreitins medžiagų apykaitą. Tačiau svarbu paminėti, kad pavalgius nerekomenduojama aktyviai sportuoti, nes tai tik pablogins savijautą.
 
Organizmo detoksikacija ir medžiagų apykaitos gerinimas
Norėdami padėti savo organizmui atsistatyti po suvartoto didelio įvairaus maisto kiekio, galime imtis detoksikacijos. Tai organizmų išvalymas nuo jame susikaupusių toksinų. Norint nustatyti produktus, kuriuos galima vartoti detoksikacijos metu, rekomenduojama išbandyti biorezonansinį tyrimą, kurio metu ištiriamas visas organizmas, gauta informacija yra analizuojama, tuomet sudaromas individualus sveikatinimo planas. Kai žinosite, kokius maisto produktus turėtumėte rinktis, detoksikacijos procesas bus daug greitesnis ir veiksmingesnis.
Virškinimo srityje jaučiamą sunkumą  gali lemti ir sulėtėjusi medžiagų apykaita. Jos gerinimui verta planuoti savo mitybą taip pat šiam tikslui rekomenduojama atlikti terapiją Papimi aparatu. Papimi ląstelių regeneracijos terapijai nereikalingas specialus pasiruošimas, kiekvienam pacientui pritaikomas individuali Papimi terapijos programa. Jos metu reguliuojama organizmo medžiagų apykaita, endokrininė sistema. Taip pat terapija padeda sumažinti įvairius skausmus bei spazmus, pagreitina potrauminį gijimą. 
Grįžti į straipsnių sąrašą