Simptominis ligų gydymas šiuolaikiniam žmogui dažnai nėra tinkamas, dalį ligų galima diagnozuoti žymiai greičiau ir efektyviau, o kai kurių – net visiškai išvengti bei jas gydyti natūraliai. Patarimais, kaip tai padaryti dalinasi klinikos „Vibramedica" gydytoja Oksana Semenišina bei šios klinikos įkūrėja Renata Šeržentienė.
Ankstyva diagnostika – sėkmės garantas
Klinikos įkūrėja R. Šeržentienė pasakoja, kad nemaža dalis lietuvių į medikus kreipiasi tik tada, kai jau negali pakęsti skausmo.
„Deja, mūsų kultūroje prevenciniai tyrimai nėra mėgiami ir populiarūs. Mes stipriai atsiliekame nuo JAV, kai kurių Europos šalių ir ypač Japonijos, kur šie tyrimai labai paplitę. Ir visai be reikalo. Skausmas yra tik indikatorius, kad kažkas organizme negerai. Jį ignoruodami pacientai tik pablogina situaciją, atsiradę uždegiminiai procesai sustiprėja, įsisenėja ir būklė vis sparčiau blogėja", – sako ji.
Pasak R. Šeržentienės, dažnu atveju yra nustatoma liga, bet ne jos priežastis. Todėl net po gydymo kai kurios ligos yra linkusios atsinaujinti, jei nepašalinamos jas sukėlusios priežastys. „O mes būtent priežasties ir ieškome!" – tvirtina ji.
R. Šeržentienė džiaugiasi, kad gyvename laikais, kuomet pacientams yra prieinami modernūs diagnostiniai tyrimų metodai. Pavyzdžiui, galima pasinaudoti inovatyvia kompiuterine sveikatos vertinimo sistema. Ji suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo kompiuterinę, biorezonansu paremtą sveikatos diagnostiką ir įvertinti sveikatos problemas bei jų atsiradimo priežastis.
„Šis tyrimas padeda nustatyti organizme pakitusius procesus, jų aktyvumą bei kuria kryptimi jie toliau vystysis – ūmia ar lėtine forma. Gavus rezultatus galima parengti tinkamiausią sveikatinimo planą, užkirsti kelią kai kurių ligų atsiradimui ar nukreipti žmogų pas reikalingos srities specialistą", – teigia „Vibramedica" įkūrėja.
Klaidos, trukdančios pasveikti
Klinikos „Vibramedica" gydytoja O. Semenišina sako, kad yra neveiksminga gydyti tik vieną organą ar vieną kūno dalį.
„Skausmas ar negalavimas vienoje vietoje, nereiškia, kad ten ir yra problema. Tai gali būti kito, didesnio susirgimo simptomas. Todėl žmogaus kūną visada turime vertinti kompleksiškai", – tvirtina gydytoja.
Pasak jos, kompiuterinės diagnostikos dėka galima nustatyti ligas ir įvairių organų pakitimus. „Kuo greičiau randamos ir pašalinamos priežastys, tuo mažesnė tikimybė išsivystyti sunkioms, lėtinėms ligoms", – sako ji.
Natūralūs gydymo metodai
Klinikos įkūrėja R. Šeržentienė džiaugiasi, jog nustačius netinkamai funkcionuojančius organus, klinikoje siūlomas nemedikamentinis gydymas, paremtas pažangiausiais metodais.
„Klinikoje sėkmingai, vieninteliai Baltijos šalyse, naudojame elektro ir magneto terapiją, kuri atliekama Papimi aparatu. Ši aparatūra ne tik mažina uždegiminius procesus, skausmą, bet ir skatina ląstelių regeneraciją, kitaip tariant – organizmas gydosi ir atsistato pats", – sako R. Šeržentienė.
Taip pat klinikoje pacientams pagal poreikį gali būti atliekama neuroterapija Neuroptimal aparatu, kuris veiksmingai stiprina centrinę nervų sistemą ir išsprendžia ne tik miego, lėtinio nuovargio ar per didelės įtampos problemas, bet ir veiksmingai padeda turint kitus, pavyzdžiui, aktyvumo ir dėmesio sutelkimo sutrikimus.
„Yra daug sėkmingų atvejų, kuomet žmonės po šios terapijos atsisako migdomųjų ar raminančių vaistų. Terapija gali būti taikoma net pacientams turintiems cerebrinį paralyžių. Vienas ryškiausias mūsų atvejų – tai berniukas, kuriam gydytojų prognozės buvo negailestingos – jis niekada nieko nelaikys rankose. Po atlikto neuroterapijos kurso jis paėmė teptuką į rankas ir pradėjo tapyti. Jo paveikslai jau pelnė ne vieną prizinę vietą pasauliniuose konkursuose. Šią vasarą klinikoje mes surengėme jo darbų parodą.
Atstato sveikatą po COVID-19
R. Šeržentienė teigia, kad pastaruoju metu į kliniką kreipiasi nemažai pacientų, kurie patiria sveikatos sunkumų po persirgtos COVID-19 ligos. „Taikant terapijų visumą pacientai jau po 3-5 kartų jaučiasi žymiai geriau. Ypatingai jų atsistatymą paspartina ozono terapija, kurios įrangą turime klinikoje, o šios terapijos nauda organizmui yra neginčijama.
Pasak R. Šeržentienės, klinikoje didelis dėmesys skiriamas ne tik savalaikei diagnostikai ir įvairioms aparatais atliekamoms terapijoms, bet ir kineziterapijai, nes ji yra reikalinga žmonėms po traumų, operacijų ar ligų. „Tad klinikos specialistai atlieka ne tik kompiuterinę viso organizmo diagnostiką, bet ir kūno funkcinės būklės testavimą, veda individualias sveikatinimo mankštas", – sako ji.
„Visada mielai laukiame klientų, kuriems reikia ne tik gydymo, bet tiesiog poilsio, noro pasirūpinti emocine sveikata, atsipalaiduoti. „Vibramedica" klinikoje turime jaukias masažų erdves bei unikalias poilsio ir sveikatinimo programas. Nemedikamentiniam gydymui ir sveikatinimui naudojame tik tuos metodus, kurie yra natūralūs, saugūs ir nesukelia šalutinio poveikio", – apsilankyti „Vibramedica" klinikoje kviečia jos įkūrėja R. Šeržentienė.
Šaltinis "Kauno diena"