Vibramedica
lt

Smegenys gali pavargti lygiai taip pat kaip raumenys

Daug judant, sparčiai einant, sportuojant ar užsiimant kita fizine veikla, jaučiame, kaip pavargsta kūnas - sunku pakelti kojas arba rankas, norisi pailsėti. Ar gali pavargti smegenys jeigu jos nejuda?

Smegenys nėra raumuo – daugiausiai tai yra riebalai. Jos nejuda, nesusitraukinėja, joms tenkantis krūvis iš esmės yra nematomas. Tačiau jūs žinote, kad pavargsta ir smegenys. Po ilgos dienos protinių pastangų reikalaujančiame darbe jums norisi atsigulti ir atsipalaiduoti. Jaučiatės pervargę, net jei labai didelių fizinių darbų nedirbote. Kodėl taip yra? Smegenys yra tarsi kompiuteris, sudėtinga elektroninė sistema. Skirtingos smegenų dalys bendrauja tarpusavyje elektriniais impulsais. Smegenys dirba nuolatos – juk būtent jos valdo mūsų kūnus. Tačiau jų aktyvumas itin sustiprėja intensyviai galvojant ir ilgesnį laiką išliekant susikaupus.

Sveika mityba, geras miegas, poilsis yra tiesiog privalomas!

Mūsų klinikoje taikoma neuroterapija Neuroptimal yra skirta būtent tam: palaikyti optimalią smegenų veiklą, suteikti trūkstamą poilsį, o taip pat treniruoti smegenis, kad žmogus turėtų geresnę orientaciją, atmintį, nuimtu įtampą ir stresą.

Grįžti į straipsnių sąrašą