Darbo laikas:
I - 12:00-20:00
II-V - 10:00-20:00
VI - 10:00-16:00

Atsiliepimai

Taira
Lietuvos dailiojo čiuožimo jaunučių čempionė bei vicečempionė Taira, grįžto į sportą po pėdos piršto kaulo lūžio jau po 2 savaičių. Nors pradžioje prognozės buvo liūdnos - "6 savaites negalima bus priminti kojos ir, žinoma, jokių pačiūžų..."
Po "VibraMedica" klinikoje atliktos kasdienės, tik 12 minučių trunkančios Papimi terapijos, praėjus vos 3 savaitėms, patikrinta traumatologų, ji vėl grįžo ant ledo! Jos žodžiai: "Aš galiu čiuožti! Man neskauda ir tai laimingiausia mano diena. Ačiū!"
 
J. Dulerain
Mano sūnui po dviejų savaičių sukaks 16 metų. Didelė šventė. Bet tą pačią dieną, prieš 13 metų jį ištiko pirmasis epilepsijos priepuolis. Jis ir prieš tai turėjo daug baisių diagnozių, tokių kaip:
 - vaikų cerebrinis paralyžius;
 - raidos ir kalbos sutrikimas;
Bet nežiūrint į tai, pagal visus testus jo intelektas buvo aukščiau normos ir aš tikėjausi, kad VCP mes nugalėsim ir vaikas galės gyventi savarankiškai, ar bent jau kažkaip realizuotis šiame gyvenime. Epilepsija atėmė ir šią viltį. Priepuoliai ir vaistai sustabdė jo raidą daugeliui metų. Aš ieškojau skirtingų būdų padėti savo sūnui. Suradau mums tinkantį reabilitacijos kelią, mes važinėjom į Rusiją, kur viena aktyvi mama sukūrė reabilitacijos kursus. Tokie reabilitacijos metodai, kaip ten, Rusijoje, tik dabar po truputį ateina ir į Lietuvą. Be standartinių procedūrų, tokių kaip kinezioterapija ir logopedija, mes išbandėm skirtingus neuroreabilitacinius kostiumus, Tomatis terapiją, akvareabilitaciją, adatas, dėles, osteopatus, delfinus, arklius ir t.t. Bėgo metai ir Nikita išmoko savarankiškai daryti daugelį dalykų: vaikšcioti, valgyti pats, kalbėti (sunkiai suprantamai pašaliniams, bet visiškai suprantamai man) ir tai buvo didelis džiaugsmas. Judėjom į priekį, bet labai mažais žingsneliais. Aš tikėjau, kad mano vaikas gali daugiau. Jeigu ne epilepsija... Parinkinėjom vaistus, gėrėm juos didelėm dozėm, bet priepuoliai kartojosi mažiausiai kartą į mėnesį. Nuo tų laikų pripratau beveik nemiegoti naktimis ir niekada neuždaryti jo kambario durų...
2012 metais nuvežiau Nikitą į Maskvą, į žymią neurologijos ir epilepsijos kliniką. Ten, po naktinio videomonitoringo paaiškėjo, kad be pagrindinės diagnozės - multifokalinės židininės epilepsijos su generalizacija, pas jį dar yra ESES - elektrinė epilepsinė būklė miego metu. Mums vėl pakeitė vaistus ir pasakė, kad jei nepadės, reiks bandyti hormonų terapiją. Tada aš nusprendžiau, kad jeigu jau imtis tokių rimtų veiksmų, tai reikia važiuoti pas tos terapijos pradininką. Taip mes atsidūrėme Paryžiuje pas profesorių Diulaką. Parsivežėm pilną tašę hormoninių preparatų ir viltį. Be to, profesorius liepė nutraukti prieš epilepsinius vaistus, nes nematė juose prasmės. Po hormonų kurso susitvarkė miegas, mes atsikratėm tos elektrinės epilepsinės būklės. Profesorius sakė, kad yra tikimybė, jog paauglystėje Nikita peraugs generalizuotus priepuolius. 
Po vaistų nutraukimo Nikita pradėjo geriau vystytis, žvilgsnis pasidarė visai kitoks. Bet priepuoliai kartojosi stabiliai kartą per mėnesį. Prieš porą metų mes eilinį kartą buvom reabilitacijoje Rusijoje. Tuomet Nikita jau po truputį pradėjo skaityti, bandė pats plaukti, mokinosi laikyti tušinuką ir dar mėgino daug visokių fainų dalykų, kas mane labai džiugino.
Vieną dieną mūsų neuropsichologė papasakojo man apie #neurofeedback terapiją ir aš supratau, kad mums to reikia. Tik nežinojau, kur to ieškoti Lietuvoje. Google tylėjo, bet gal aš jo kažkaip netaip klausiau, nes nežinojau, kaip tą terminą teisingai išversti iš rusų kalbos į lietuvių. O po poros dienų man su klausimu parašė jaunystės draugas Romas, kurio aš nemačiau beveik 20 metų:
- O tu žinai, kas yra neuro grįžtamasis ryšys? 
Šiaip aš per tiek metų jau turėčiau priprasti, kad viskas ateina savo laiku, būtent tada, kai to labiausiai reikia, ir visos mano mintys realizuojasi. Bet šį kartą nustebau neapsakomai! Grįžus namo tiesiu taikymu nulėkėme pas Romą į #VibraMedica kliniką Kaune. Kodėl aš visą tai dabar pasakoju? Todėl, kad mes dirbam su #NeurOptimal jau beveik dvejus metus. Ačiū Romui ir visam VibraMedica kolektyvui, kurie suteikė mums tokią galimybę. Ačiū Jūratei, kuri dirba su mumis nuo 2017 vasaros, kai tik mes pradėjome bendradarbiauti. 
Iki šios dienos Nikitai buvo tik vienas priepuolis! Gegužės 23 dieną mes atšventėme metus remisijos! Nežinau kodėl, bet labai seniai aš įsikaliau sau į galvą, kad jei Nikita atlaikys metus - tai reikš, jog mes šią kovą laimėjome! Tikiuosi, jog greitai galėsiu pamiršti tą baisų žodį epilepsija ir pagaliau uždaryti savo miegamojo duris! 
Mes nebevažiuojam daugiau į jokias reabilitacijas. Dirbame Vilniuje su logopedu ir ergoterapeutu. Lankom muziką ir baseiną. Daug ir nuoširdžiai dirbam mokykloje. Ir, be abejo, treniruojamės VibraMedica klinikoje su NeurOptimal terapija. Per tuos dvejus nepilnus metus viskas, kas buvo idėta į Nikitą iki šiol, pradėjo sparčiai veržtis lauk. Jį giria visi specialistai su kuriais mes dirbam, mokykloje sako, kad jis labai pasikeitė. Šiandien jis mokosi rašyti, skaito net dviejomis kalbomis. Taip pat labai prasiplėtė jo žodynas, pasikeitė bendravimas. Jis pasidarė ramesnis, nebereikia milijono rutinų, kurios buvo iki šiol. Jis gali perplaukti baseiną, lengvai nueiti kokius 4 kilometrus (aš pati pavargstu greičiau). Svarbiausia yra tai, kad jis suprato, jog viskas, ką mes darome, yra reikalinga jam pačiam, o ne man. Jo pagrindinė motyvacija dabar yra:
 - "Aš noriu daryti viską pats. Aš tikiu, kad taip ir bus!
A. Telešiūtė
Patyriau traumą, tiksliau, čiurnos sąnario, kulkšnelio lūžį. Šis sužalojimas sukėlė tiek fizinį, tiek emocinį skausmą, su kuriuo tvarkytis man padėjo  VibraMedica nuoširdūs darbuotojai. Dėl patirto lūžio buvo atlikta operacija, įstatyta metalo plokštė, kuri buvo sutvirtinta keturių varžtų pagalba.
Ši trauma gana įprasta, tačiau negydoma arba gydoma neatidžiai gali turėti labai daug nereikalingų pasėkmių ar net kelti skausmą visą likusį gyvenimą. Sveikimo metu į kliniką ėjau kaip į bažnyčią, o į kojos gydymo procesą visi sudėjome savo meilę ir energiją - už tai šiems žmonėms liksiu amžinai dėkinga. #PAPIMI procedūrą atlikdavome su sesute Vida - visada žinojau, kad jos rankose aš saugi. Po magnetinių bangų procedūros su kiekvienu kartu jaučiau vis didesnį pokytį: vis geriau besilankstanti koja, mažesni skausmai, žaizdos gijimo paspartėjimas ir t.t. Šiam aparatui ir jį laikančiam žmogui sakau tvirtą AČIŪ už labai dailiai atrodantį randą (kurio beveik nebesimato) ir už jau beveik atsistačiusią koją!
Po šios procedūros šoliuodavau į #NeurOptimal. Žinojau, jog dabar - mano poilsio laikas. Kartais jį leisdavau dainuodama į skambančios muzikos taktą, kartais mąstydama apie visiškai nieką. Smagiausia tai, kad šios procedūros metu gali visiškai nieko neveikti, negalvoti... Tiesiog ilsiesi ir tavo smegenys pačios atlieka tai, kas joms reikalinga. 
Praėjus dviems mėnesiams po lūžio, esu dar gyvesnė nei buvau ankščiau. Dabar suprantu, kaip smagu yra lakstyti, kaip gera vaikščioti palei jūrą. 
Ačiū VibraMedica komandai, esu laiminga!
D. Korsakovas

Pusę metų turėjau traumą nuo sporto. Išslydo sunkus svoris ant peties. Kankino dideli skausmai. Atrodo, skausmas praeina, bet pradėjus sportuoti trauma vėl atsinaujina. Po terapijos Papimi aparatu, praėjus savaitei vėl sportuoju ir jau ilgą laiką nebejaučiu jokio skausmo.

V. Kaikaris
NeurOptimal® duoda ramybę, nusiraminimą, gerą miegą. Tai yra tai dėl, ko išties verta pabandyt. Jeigu tikrai esate pavargęs, turite nemigą, kankina visokios liūdnos mintys išbandykite NeurOptimal® aparatą.
U. Šeržentaitė
Ši neuroterapija man padeda tvarkytis su panikos atakom, kurias patiriu po didesnio streso, egzaminų ar nemigos. Man tai tikras atradimas!
Ž. Žilinskaitė
Išbandžiau neuroterapiją NeurOptimal® ir likau be galo laiminga, nes pakeitė gyvenimą iš pagrindų. Susitvarkė miegas, nes miegodavau neramiai, o dieną trūkdavo energijos. Atsirado ramybė. Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir nuoširdžiai rekomenduoju.
I. Sikorskienė
Neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40 min.) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po seanso jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiško nakties miego. Po seanso visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje geris ir šiluma. Tariu didelį Ačiū!
Tėčiui nustatytos 3 išvaržos. Skausmas nepakeliamas.. Jį išvežė greitoji į trečią ligoninę, ten gulėjo dvi savaites, taikė reabilitaciją, bet nieko nepadėjo. Tada ėjo dar privačiai pas gydytoją, bet ji sakė, kad jau nieko nebus. Tai taip 4 mėnesius. Po TRIJŲ vizitų pas Luką Auzins, tėtis skambina apsipylęs džiaugsmo ašaromis ir sako: "Dukryte, aš šiandien turguje buvau...lekiu į sodybą...!"

Taip, aš drąsiai galiu teigti, jog Lukas vienas perspektyviausių mano pažįstamų sutiktų kineziterapeutų! Jo rezultatai -  žmonių savijautos kalba pačios už save!

V. Marudinienė
20 metų kentusi peties skausmą ir nuolat su nuskausminančiais vaistais ėjusi miegoti, aš atradau skausmo terapiją "Vibramedica" klinikoje. Po 6 minutes kasdien 20 dienų atlikau šias terapijas. Pradėjau gyventi be vaistų- skausmas stipriai sumažėjo. Dar po 6 dienų jis dingo visiškai. Man reikėjo 26 terapijų. TIK! Per 20 metų esu išbandžiusi begalę mankstų, fizioterapijų ir kitokio gydymo, bet kentėjau skausmą nuolat ir nebeturėjau vilčių, jog kažkas gali man padėti. Rekomenduoju išbandyti šią terapiją, jeigu turite skausmą, kurio negalite išsigydyti.
D. Venclauskienė, keturių vaikų mama
Po Neuroptimal neurotreniruočių, kitaip vadinamų centrinės nervų sistemos stiprinimo terapijų, akivaizdžiai pagerėjo vaikų atmintis, dėmesys ir koncentracija. Tai pastebėjo ir mokytojai, nes žymiai šoktelėjo pažymių vidurkis! Beje, dingo ir naktiniai košmarai! Dar pastebėjau, jog nebeliko starto baimės - mano du sūnūs yra scenos vaikai - vienas groja pianinu, o kitas violančele. Einant į sceną patirdavo daug streso, o dabar jo nebėra. Ši terapija duoda akivaizdžius rezultatus. Aš galiu drąsiai teigti, jog tai yra metų atradimas mūsų šeimai! Dėkojame Vibramedica klinikai!
A. Gailevičienė, pensininkė
Vasarą įvyko nelaimė. Susilaužiau pėdą. Man 67 metai. Turiu antsvorį, tad nesitikėjau greitai vėl atsistoti ant kojų. Draugų dėka sužinojau apie klinikoje "Vibramedica" traumų gydymo terapiją. Teko dvi savaites lankytis procedūrose- ant lūžusios pėdos man dėjo intensyvių impulsų fizioterapinį aplikatorių po 12 minučių kasdien. Jautėsi silpnas dilgčiojimas  būtent toje vietoje, kur buvo lūžis.
Po 10 dienų aš jau primindavau koją ir vis mažiau rėmiausi į ramentus. Po dviejų su pusę savaičių negalėjau patikėti, kad jaučiuosi stabiliai statydama pėdą. Juk turint didelį antsvorį tikrai baisu drąsiai remtis su traumuota pėda ant žemės ir bandyti eiti! Tokio greito rezultato ir gyjimo nesitikėjau tikrai. Po Papimi terapijos ne tik greitai vaiksčiojau, bet ir nebuvo jokio tinimo bei skausmo. Didelis dėkui klinikai ir mane prižiūrėjusiam personalui!
S. Buzevičienė
"VibraMedica" kliniką aplankiau pasibaigus nedarbingumui, po kojos raiščių patempimo, prasirgus covid-19 ir su neuralgijos aštriu skausmu širdies plote. Jau kitą dieną reikėjo grįžti į darbą, o simptomų dar buvo tiek, kad nuo lovos buvo sunku pakilti, sunku vaikščioti. Skaudėjo kojos čiurną, kairį šoną, svaigo galva, sunku buvo susikaupti ir dirbti protinį darbą, trūko oro, nejaučiau nei kvapo nei skonio. Vyraujantys jausmai buvo nerimas, liūdesys ir apatija. Dieną nuolat norėjosi miego, jaučiau nuovargį, džiūvo burna, kelis kartus per parą pasikartodavo spazminiai skausmai pilve. Neįsivaizdavau kaip galėsiu dirbti. Tačiau VibraMedica personalas mane švelniai pasitiko, įvertino būklę ir suteikė vilčių, kad su PAPIMI  ir NEUROPTIMAL aparatais yra galimybė atstatyti mano sveikatą. Pirmos terapijos minutės buvo atliekamos labai atsargiai, su pertraukėlėmis ir stebint mano savijautą. Mano organizmas puikiai toleravo judamojo aparato ir centrinės nervų sistemos terapijas, ir man buvo paskirta 12 seansų programa. Jau po 4 kartų pajaučiau pagerėjimą. Bendradarbiai pastebėjo, kad akyse vėl žiba ugnelės. O aš pati išgirdau savo juoką. Kas kart vis žvaliau ėjau į terapijos seansus, jaučiau kaip mano kūnas prisipildo gyvybine energija. Stipriausią pokytį pajaučiau po 8 karto kai ne tik fizinis kūnas atgijo, bet ir sugrįžo kūrybinis įkvėpimas. Vėl galėjau rašyti, analizuoti, kurti. Tačiau, kad ne tik atgaivinti bet ir užtvirtinti sveikatos būklę, būtina atlikti visą paskirtą 12 kartų programą. Man liko dar 2 kartai, o aš jau puikiai jaučiuosi. Didžiulis dėkingumas "VibraMedica" komandai už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą, fizinę sveikatą ir kūrybinį įkvėpimą. Jūs patys nuostabiausi, o jūsų aparatai tiesiog daro stebuklus!
Lina G.
Džiaugiuosi gavusi dovanų unikalų biorezonansinės diagnostikos tyrimą. Man tai padėjo laiku susirūpinti sveikata, užbėgti už akių sutrikimams, į kuriuos nebūčiau atkreipusi dėmesio. Ir kurių dar nerodo tradicinės diagnostikos priemonės. Šis metodas parodė ne tik esamas, bet ir ankstyvos stadijos besivystančias patologijas, ar neatsinaujino senos bėdos. Įdomu ir aktualu buvo sužinoti, ar organizme šiuo metu, siautėjant COVID-19, nėra virusių ir bakterijų, toksinų. Noriu padėkoti klinikos „VibraMedica“ gydytojai Miglei Lenkšaitei, kuri ne tik išsamiai įvertino bendrą sveikatos būklę, silpniausias organizmo vietas, bet ir paaiškino, kaip galima pakoreguoti sveikatos problemas tinkama mityba. Taip pat sužinojau, kokie produktai spartina, o kokie lėtina medžiagų apykaitą. Ir ačiū klinikos administratorei už nepaprastai gerą atmosferą, malonų, betarpišką bendravimą. Pasijutau ne kaip medicinos įstaigoje, o it namuose, kur esi laukiamas.
Michail
Be galo jauki aplinka, malonus kolektyvas ir profesionalūs specialistai. Atliekanti viso organizmo diagnostiką aptinkama tikrai daug naudingos informacijos ir parekomenduojamas geriausias veiksmų planas problemoms šalinti. Tikrai rekomenduoju išbandyti.
Lina Sidaraitė-Ramoškienė
Labukas visiems 💖❤Jau nenumaldomai, nori, nenori artėja rudenėlis, tačiau ir jis būna nuostabus ir žavingas su savo įvairiaspalvėmis grožybėmis 🍁🍂🍃🍀🌲🌱🌾🌷🌼🌻🌺🏵. Rudenėlis atneš jau kitokį ritmą, Domantėlis vėl keliaus po truputį pabūti darželyje, labai pasiilgome auklėtojų ir kitų vakučių💖🥰💖, sesės keliaus į mokyklą, vienai sesei tam tikras iššūkis bus, pradės eiti į pirmą klasę. Linkime kuo geriausio pasisekimo,gerų mokslų ir draugų🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖 Na , o šiuo metu Domantėlis mus džiugina ir stebina savo nuostabiąja šypsenėle ,geromis emocijomis ir tuo , kad tikrai yra daug aktyvesnis . Po padarytos pertraukos karantino metu , pradėjus toliau tęsti Neurooptimal terapijas, kurias jau lankome nuo praeitų metų rugpjūčio, įvyko kažkas stebuklingo, išryškėjo visos šitos emocijos, atsirado daug daugiau domėjimosi ir šypsenos.Mūsų kineziterapiautė kas kart vis labiau giria Domantėlį, koks stebėtinai pasikeitęs 💖💖💖🙏🙏🙏💖💖💖 Labai tikiu, kad ilgalaikis šios terapijos taikymas davė šiuos gerus rezultatus , tad dar tikrai taikysim šią procedūrą ir lauksim dar geresnių rezultatų 🙏🙏🙏🙏🙏. O aš noriu labai, labai padėkoti visam Vibramedika klinikos kolektyvui https://www.facebook.com/VibraMedica/ 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰Regina Valuckytė Jovaišienė, Vida Rutkauskaitė Marudinienė ir kitiems specialistams už puikią atmosferą klinikoje, už begalinį dėmesį Domantukui, man ir sesėms. Už nuolatinį palaikymą, padrąsinimą ir gerus žodžius, už jūsų draugiškumą bei rūpestį 🙏💖🙏💖🙏💖🙏💖🙏💖🙏.💖🙏💖🙏💖🙏💖 Nuoširdžiausias AČIŪ Vibramedica direktoriui už skirtą dovaną man , Neurooptimal terapijas, kurių metu galėjau atsipalaiduoti, o po kelių kartų procedūrų, mano pačios savijauta labai pasikeitė, jaučiu mažiau streso, jaučiuosi laimingesnė,gyvesnė,energingesnė, labai gerai išsimiegu. Laiminga mama - laiminga šeima. Linkiu sėkmės jums jūsų darbuose , ačiū už jūsų gerumą. Visada gera pas jus atvykti 💖💖💖🥰🥰🥰 💖💖💖🥰🥰🥰💖💖💖
Viltė Čr
Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂
Ingrida Sikorskienė
Teko ir man ši neeilinė galimybė aplankyti VibraMedica. Kaip ir tikėjausi, likau labai sužavėta ir nustebinta. Išbandžiau papimi ir neuroptimal ir jau po vieno senco buvo juntamas rezultatas. Neuroptimal – neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40min) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po senco jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiškos nakties miego. Po senco visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje gerumas ir šiluma ♥️ Tariu didelį AČIŪ gerb. Romui Žilinskui, kuris taip sklandžiai viską papasakojo ir supažindino su VibraMedica ir žinoma ačiū visam nuostabiam VibraMedica kolektyvui! Esu sužavėta, apstulbusi ir pakylėta! Ačiū Jums!
Regina Valuckytė Jovaišienė
Išbandžiau asmeniškai,padeda,rekomenduoju!
Irma Žaromskytė-Morkuckienė
Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju
Simona Tursaite Kropa
Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂
Aurelija Kasparaviciute
Kai kompiuteris namuose užstringa dėl per didelio krūvio, aš jį restartuoju 🙂 Vis svarsčiau ar nėra būdo perkrauti smegenis, kai jose užstringa per didelis duomenų kiekis. Kai jose ūžia milijoniniai duomenų masyvai, kurie dabartiniu momentu būna visai nereikalingi. Pasirodo yra!! NeurOptimal efektyvus būdas restartuoti smegenis. Be abejo, egzistuoja ir kiti šios problemos sprendimai, bet nei vienas iš jų man nesuteikė progos išsimiegoti per 30 min. už visą savaitę 😁 Nei vienas iš jų, man nepadėjo taip greitai pagerinti atminties ir atsikratyti negatyvių minčių. AČIŪ VibraMedica personalui už nuoširdų priėmimą!!! Rekomenduoju visiems išbandyti NeurOptimal!!!
Giedre Pirinova
Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)
Saulė Černiūtė
Pati lankausi, sveikatinimo procedūros tikrai padeda atstatyti nusilpusį organizmą. Esant didesniems skausmams Papimi per kelis kartus sumažina skausmą. Rekomenduoju 🙂